Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt a legfurcsább vagy...

Mi volt a legfurcsább vagy viccesebb dolog, amin elsírtad magad terhesen?

Figyelt kérdés

Bár én nem vagyok nő, nővérem az egyik boltban sírta el magát mert nem volt vienetta fagyi :D

Most ő is csak nevet rajta, hogy hogy lehetett ilyen bolond a hormonoktól. :)


Nálatok volt ilyen?



2015. szept. 26. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
2-szer sírtam el magam.. először mert bezárt a lángosos, a második meg most nemrég hogy egy ismerősöm megszült, édes a kislánya a mi fiunk meg még várat magára, pedig várjuk nagyon.
2015. szept. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Tescoban nem volt a sajt amit akartam ;) :D
2015. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem volt itthon hagyma...hagymás tojásrántottát akartam enni.
2015. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Lady Gaga Born this way című számon, ami elhiheted, engem is meglepett:D


Egyébként meg ha nagyon nevetek, akkor többször átment már zokogásba, na az se semmi.

2015. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

A Tesco kellős közepén történt, akciós volt a fagyasztott spenót, én négy csomaggal akartam venni, a férjem meg azt mondta, elég kettő is. Mire én elbőgtem magam, hogy miért nem érdemlem meg azt a nyamvadt spenótot. :D (Aztán persze négy csomaggal vettünk.)

Ja meg nem volt szabad megnéznem egyetlen állatos műsort sem, mert meghatódtam, hogy milyen cukik a pici állatok, meg megsirattam pl. a levadászott zebrát, antilopot stb.

2015. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Amikor Kocsis Tibor megnyerte az X faktort és eléneketle a "Mit ér egy hang" c. dalt. 😊 Kedvelem, de azért mégis csak, na. Kinőttem már ebből.
2015. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Nyári szabadság miatt zárva volt egy bolt, ahová be akartam menni. 5 perc bőgés☺
2015. szept. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Paff a bűvös sárkány :D férjem elkezdte énekelni a pocakmanónak.. mikor ott járt, hogy Paff egyedül marad, olyan óriási bömbölésbe kezdtem, hogy 20 perc volt mire kiszedte belőlem, hogy mi bajom van..(sajnáltam a sárkányt) és még kb másik 20 percbe került, mire a férjem meg tudott nyugtatni :D azóta se hallgatjuk ezt a dalt a gyerekkel :D
2015. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!