Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem szeded a duphaston...

Ildi26 kérdése:

Ha nem szeded a duphaston gyógyszert elvetélsz-e?

Figyelt kérdés
Az első két fiúnál semmi baj nem volt terheségem közben, gyógyszereket sem szedtem. Aztàn utànuk volt 2 vetélés majd amikor megint terhes lettem felirtàk a duphaston gyógyszert és egészségesen megszületett a dràgàm. Most lehet hogy megint terhes vagyok de nem akarok semmit szedni! Nem tudom mit tegyek :( mennyi a valószínűsége hogy minden rendben lesz gyógyszer nélkül is?

2015. szept. 27. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem akarom vagy nem akarom kérdése ne haragudj... Nem is értem...
2015. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj de nem ertelek. Ha akarod a babat az o erdeke hogy szedd a gyogyszert ha orvosilag indokolt.


Azert a gyereked eletevel jatszanal mert nincs kedved szedni egy gyogyszert?

2015. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Miért nem akarsz gyógyszert szedni? Mert engem érdekelne az oka ennek a nagy nem akarásnak. Nem viccből szokták felírni... Ha mi azt mondjuk, hogy minden rendben lesz gyógyszer nélkül, akkor nem szeded be? Miért nem hallgatsz az orvosra, aki látja a leleteidet, az állapotodat?
2015. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Ennyire jò volt elvetèlni, hogy bevâllalnàl egy újabbat? Nagyon remèlem hogy csak provokàcionak szàntad...
2015. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Igen elvetélhetsz!

Én sem értem miért nem akarnád szedni...nekem az első 3 hónapban napi15 szem gyógyszert kellet szednem,4. hónaptól napi 8at a végéig, rosszul voltam tőlük, feküdnöm kellett...nem volt leányálom. Gyereket akartam fel sem merült hogy ne csinálnám végig mégegyszer.

2015. szept. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
még ez nagyon elméleti kérdés volt,még az se biztos hogy terhes vagyok csak kíváncsi voltam hogy volt-e valaki úgy hogy nem volt semmi baj a következő terhességénél gyógyszer nélkül? vagy hogy volt-e ilyen eset egyáltalán hogy nem írtak fel neki gyógyszert és minden rendben volt. ha megyek orvoshoz és azt mondja hogy szednem kéne akkor természetesen nem fogok ellent mondani neki és szedni fogom! én se akarok az életével játszani!!!!! csak egy ártatlan kérdés volt!!
2015. szept. 28. 08:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálam az volt az első terhessègnél, higy elkezdtem vérezni (nem barna), orvos felírta az utrogestant.

4 nap múlva elvetéltem.

Mostani terhessèg elején hívtam a dokim, h pozitív a teszt, de mèg nagyon halvány, kell-e az utrogestan? Azt mondta igen, elkezdhetem szedni. De nagyon vacilláltam, nem volt kedvem szedni, mert az előzőnél is rémes mellékhatàsok voltak.

1 tabit bevettem, még rosszabbul lettem, mint a múltkori bevételnél, és vhogy volt egy olyan èrzésem, hogy nem kell ezt szednem, nincs nekem progihiànyom, nem amiatt vetéltem el. Doki azt mondta hagyjam abba.

És hát nem is lett gond, nem véreztem nem barnàztam.

2015. szept. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5ös vagyok.

Az utro akkor segít ha progi hiány van. Ha vmi pl durva genetikai probléma van akkor nem. De hozzá tartozik az is hogy időben kell elkezdeni szedni. Legutóbb nekem sajnos ezért ment el a baba, minden mellékhatás kijön nekem is tőle, utálom is rendesen. Most egy extra halvány 2. csíkocskám van de már szedem...hátha most segít.

2015. szept. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem a gyógyszertől fogg függni a dolog. Én 2 vetélés után szültem egészséges kisbabát, problémamentes várandósságom volt. Kizárt hogy megelőzés gyanánt bármi gyógyszert valaha is bevennék.
2015. szept. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem megérzés, hogy nem ez volt a gond, ezért nem is akartam szedni.

Az előző terhessègnél sajnos vírusfertőzésem és lázam volt, na meg kapkodtam be az algopyrint.

2015. szept. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!