Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi fájdalom 12 hetesen....

Anneee25 kérdése:

Alhasi fájdalom 12 hetesen. Lehet vetélés vagy magzati elhalás?

Figyelt kérdés

Ma elkezdett fájni a hasam. Hasonló a menstruációs görcshöz. Nem vészes,de pont annyira fáj,hogy ideges legyek miatta.

Nem vérzek,és a közérzetem sokkal jobb,mint az elmúlt hetekbben. Több az energiam,múlik a hányingerem. Nagy mumusom a magzati elhalás. Szerintetek amiatt vannak ezek a tünetek vagy tulparazom?

12 hkm


2015. szept. 28. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez teljesen természetes érzés. Sokszor fogod még érezni a várandósság alatt. A magzati elhalásnak legtöbbször nincs jele. 12 hetesen ettől már nem félnék. Pihenj,ha aggódsz a görcsök miatt,szabad magnéziumot szedni rá. Nyugi!!! ;)
2015. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a problema hogy nem tudjuk igy eldönteni a hasfajasodat.

Lasd:valakinek "menstruáció verzese van"es egészséges baba születik.

Nekem pici hasfájás es reggelre vérzés es vetélés lett a vége 12hetes elmultam.


Ha lehetséges Menj orvoshoz es megvizsgálják,es nem fogsz "lehet feleslegesen"idegeskedni.


Minden jot kivanok neked😉

2015. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ideje lenne magnéziumot szedni, ha eddig még nem szedtél, vagy orvossal egyeztetve megemelni az adagokat. Megnyugtatásként írom, hogy én végig görcsöltem a terhességet, szinte nem is volt olyan nap, amikor ne fájt volna, mégis egészséges kisfiút szültem. Ha nagyon idegesít, menj el orvoshoz!
2015. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerencsére pont ma volt a 12. Heti UH. Minden teljesen oké, nagyon aranyos és mozgékony volt.:)

Magnéziumot szedtem és szedek is.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2015. szept. 29. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!