Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez a fájdalom ilyen...

Normális ez a fájdalom ilyen korai terhességnél?

Figyelt kérdés

Mára nem vártam, több tesztem is pozi lett.

Már pár napja érzékeny, fáj a jobb petefészkemnél, valamint a derekam, nem nagyon, de kellemetlen.

2. baba lesz, az elsőnél is fájt a hasam, de csak később és arra nem emlékszem, hogy a petefészek lett volna érzékeny.


2015. szept. 16. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is érzékeny volt, utána még egy darabig. Mennyi magnéziumot szedsz?
2015. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, csak Gravidát szedek, még nem kérdeztem meg a dokit a magnéziumról. Mennyit, melyiket...?
2015. szept. 17. 06:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem gyakran fájt, úgy kb. 12 hétig. Szerintem semmi bajt nem jelent. Nekem is a jobb petefészkem fájt többször, ritkán a bal. A dokinak mondtam, de nem tulajdonított jelentőséget neki.
2015. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magne B6 250 mg-osból 3x1 is mehet legalább naponta. Ha hasmenést csinál, akkor tudhatod, hogy túl sok, és lehet belőle visszavenni, de van, aki simán 3x2 szed ebből. Nekem nagyon nagyon sokat segít, és hozzájárul ahhoz is, hogy ne legyen szorulásod.
2015. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!