Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A X. kerületi Bajcsy kórházba...

A X. kerületi Bajcsy kórházba a 12. Heti hasi UH-ra kell beutaló?

Figyelt kérdés
A védőnő azt mondta h a háziorvos ad majd beutalót de a védőnő es az UH között 1 napom lenne elmenni háziorvoshoz, nem biztos, hogy bele fog férni. Máshol azt olvastam h a Bajcsyba nem kell beutaló csak a kiskönyv meg időpont, és a nőgyógyászomtól is mindenre kaptam beutalót csak erre nem, akkor most kell? Illetve feltétele a belgyógyászati vizsgálat (háziorvos) és az arról szoló pecsét a 12. heti UH-nak? Koszi a válaszokat.
2015. okt. 2. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Időpontot kellett volna kérned.

Kb a 7.-héten amikor megállapították a terhességedet, akkor kellett volna felhívni a kórházat és kérni időpontot.

Beutaló nem kell, csak a kiskönyv.

Kérdezd meg a dokidat, ha van, hogy most akkor hogyan tudsz uh-ra menni, gyanítom, hogy ő fog felvinni téged és kéri amikor bent van.

Ha nincs dokid akkor meg hívd fel az uh-t és kérdezd meg mi legyen.

Nem feltétel a belgyógyászati vizsgálat az uh-nak.

2015. okt. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előre 4-6 hétre adnak időpotokat egyébként.

Sőt, ha a 12.hetin túl vagy, akkor utána telefonon kell a 20.hetire kérned megint, akkor adni fognak és egyből a 30.és 36.hetire is. Tehát 12.után a többire is megkapod, de csak telefonon lehet kérni.

2015. okt. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van időpontom.
2015. okt. 2. 11:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Kertem időpontot már hetekkel ezelőtt. De nem látom h írtam volna azt h ne lenne időpontom. Csak a beutalót nem tudtam. Koszi a segítséget!
2015. okt. 2. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!