Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor tudtad meg, hogy fiú...

Mikor tudtad meg, hogy fiú vagy lány? Tévedtek először?

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 11:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A 22. héten, 4D-n azonnal megmutatta, hogy fiú.
2015. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19 hetesen mondták 100%ra hogy lany az is lett :)
2015. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem végig fiút mondtak, szüléskor derült ki, hogy lány.

NEm lepődtem meg, mindenki kinevetett, de végig mondogattam, hogy egyszerűen azt érzem, hogy lány. Ne értsetek félre, nem azt mondom, hogy lányt akartam, édesmindegy volt, egyszerűen úgy éreztem, téved az orvos.

Fehér és almazöld cuccokat vettem csak, de én nyertem :) Fiúnevem nem is volt, csak lány.

2015. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egy fiam és egy lányom van. 18. heti UH-n mondták meg, nem tévedtek egyiknél sem.
2015. okt. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Lányom a 20.hét körül kiderült sima 2D-n, de én már elötte tudtam. :)


Most sajnos még nem tudom. :( Talán 3hét múlva a 4D uh-n. Szerintem most fiú. :)


21hkm

2015. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
En ikrekkel voltam terhes, es a 13. heti 4D-s UH-n nagykepernyon egyertelmuen latszott, h az egyik kisfiu, a masik kislany :)
2015. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Jövőhéten esedékes a 12. heti UH, nagyon kíváncsi vagyok. Hátha meg tudnák mondani :)

Köszönöm a válasozkat, mind hasznos volt!

(Amúgy nekem lány megérzésem van, kíváncsi vagyok bejön-e)

2015. okt. 2. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!