Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam 4D-n, azt...

Tegnap voltam 4D-n, azt mondták fiú. 16 hetes vagyok. Előfordulhat, hogy tévedtek a baba nemét illetően 4D-n és fiú helyett lány lesz?

Figyelt kérdés
2008. szept. 13. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is azt mondták,hogy fiú lesz 16 hetesen,de késöbb már nem tudták megmondani a baba nemét,mert farfekvéses lett és most 28 hetesen sem tudom.De a szívem azt súgja fiú lesz!Hát a 4 d ultrahang az eléggé megbízható!Szal az,de azért legyen benned mindig egy kis kétség:)
2008. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is 16 hetesen 4D-n mondták előszőr, hogy fiú. Megfestették a köldökzsínórt, hogy elkülöníthető legyen. Azóta is fiúnak látja minden uh-os doki. Úgy tudom, hogy lányt nem szoktak fiúnak nézni, de fordítva előfordul, tehát, hogy azt mondják lány és fiú lesz. Boldog babavárást! 29 hetes kismama.
2008. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a 11-ik heti 4D-s Uh óta tudjuk,hogy kisfiúcskánk lesz!

:) Bizonyítékunk is van,mert a képeken is jól látni és azóta is így van.Eddig én is csak olyat hallottam,hogy "lányból lett fiú".

Boldog babvárást!

Üdv:15 hetes kismami

2008. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia! mi tuti biztosak voltunk benne, hogy kislányunk lesz!! minden jóslat, megérzés erre utalt. a 17.héten 4D-azt mondta a doki fiú! 18.héten is fiúnak látták. elmentünk a 25. héten is, hátha eltűnt az a valami....de nem tűnt el, sőt hatalmas lett:)apa nagy örömére:) azóta el sem tudnék lányt képzelni magunknak. pedig az volt minden ágyunk!

sok sikert és egészséget kívánok!

üdv:28.hetes kismama

2008. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. szept. 16. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!