Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hónaposan hogyan viseltétek...

7 hónaposan hogyan viseltétek a terhességet? Én ugy, hogy szinte alig érzem hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés
23 éves vagyok ma töltöttem a 7 dik honapot. A terhessegi cukron kivűl problémamentes a terhességem de diétával szinte tökéletes. Sokszor az emlékeztet arra,hogy terhes vagyok hogy rugdos a babó. Teszek veszek egész nap,szerzem be ami még kell,takarítok stb.. más is igy volt vele? Mikor kezd nehezebbé válni majd minden???
2015. okt. 2. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én 39 hetes leszek két nap múlva, de egy 4 éves mellett, azért nem leányálom a várandósság! :)

De nem biztos,hogy neked nehezebb lesz. Az elsőt viszonylag én is jól "viseltem"!

2015. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ugyanígy voltam vele, egész a 40. hétig nem éreztem hogy terhes vagyok...az elején volt egy kis gyomorégés, de más semmi...a 40. héten is csak azt éreztem, hogy már szeretném ha jönne, és inkább amiatt éreztem magam rosszul, hogy miért nem akar már velem találkozni (több mint egy hetet hordtam túl). Ezt leszámítva 38 hetesen forgalmi vizsgáztam, 41 hetesen meg kint gazoltam a kertbe :) ehhez képest a szülés után 8 hétbe telt mire ember lett belőlem
2015. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
8 hét? Nem semmi...mi történt ?
2015. okt. 2. 19:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem minden bajom volt

volt. 10 héttől fekudnom kellett

2015. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csaszar, tejlaz, meg valahogy besokalltam :)
2015. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó két hónap volt kemény, de azért hozzá kell tenni, hogy az épp a nyári 40 fokos melegre esett. Ahogy lement 30 fok körülre, már jól voltam, de afölött nagyon szenvedtem.
2015. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem mindenki viseli egyformán... sokat számít, hogy hány éves vagy, mennyire vagy fitt, meg egyébként is, hogy úgy általában mennyire bírod a megterhelő esetleg fájdalmas dolgokat. Nekem az első terhességem egy álom volt, ahhoz képest amilyennek elképzeltem. Semmi rosszullét, semmi fájdalom. Olyan 28-30 hetesen kezdett el szurkálni a hüvelyem, de ez volt a legnagyobb problémám. Az utolsó hónapban már hisztis voltam mert nyár volt 40 fok, vizes voltam, bálna voltam, nem volt ágyam, földön aludtam, nem volt fürdőnk, nem volt egy csendes lyuk se az egész házban ahová elvonulhattam volna (felújítottunk) túl is hordtam a gyereket, dolgoztam is szóval már a tököm tele volt az egésszel! A másodikkal a + teszt előtt egy nappal már szédültem, émelyegtem, 14 hétig napi szinten hánytam, most vagyok 25 hetes és olyanokat rúg, hogy rendesen érzem, hogy feszíti a hegemet, 10 perc sétától fáj alul a hasam. Pedig nem vagyok az a "vergődő" típus, de ez most ilyen. Nem mondom, hogy rossz ez a terhesség vagy tehernek érzem, de azért az első kellemesebb volt. Abban reménykedem itt majd a szülés lesz sima ügy.
2015. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

28 évesen vártam az első babámat, álom terhességem volt. Az elején volt egy kis hányinger, azon kívül semmi komolyabb tünet. Még azt is jól viseltem, hogy egy hónapot kórházban kellett töltenem.

Most 33 éves vagyok, a második babámat várom. 17 hetes vagyok, de akkora a pocakom, mint az elsővel a 22. héten. Már több, mint 4 kg-t híztam, ráadásul pár napja fáj a farkcsontom esténként, ami kisugárzik a bal lábamba. Az alvás sem az igazi már most...

De ezektől függetlenül szeretem az állapotomat. :) Ráadásul most már igazán érzem őt, nemrég fejezte be a tornaórát. :)

2015. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!