Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi lesz a végsúlyom, ha...

Mennyi lesz a végsúlyom, ha 162/50-nel kezdtem a terhességet? Aki ennyivel kezdett az mennyire lett dagadt a terhesség végére? Tudom hogy genetika, de azt már nem mondja meg senki hogy anyám mennyit hízott mikor velem volt terhes.

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt mondják az aki vékony többet szed fel. De még ez is általánosítás, van aki vékony volt es az is maradt illetve fordítva. A hormonokra hogy fog reagálni a szervezeted, nehéz megmondani. Normál súllyal kezdtem, 18 hetes koromig nem volt étvágyam. Ismerősöm hasonló alkat mint én, összesen 25 kilót hízott és nagyon jó étvágya volt végig. Én most 30 hetesen eszek is még, de ahhoz képest alig. De hogy tovább ragozzam, van aki alig eszik és hízik ahogy olyan is, aki felfal mindent és alig hízik. Szóval tényleg.. ki tudja..

Ja egyébként én hízásra hajlamos vagyok, mégis plusz 7 31 hetesen, pedig azt hittem genetika miatt sokkal több lesz. És mégsem.

2015. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ez annyi mindentől függ.... Ha sokat vagy rosszul, lehet, hogy nem lesz étvágyad és alig szedsz fel valamit, vagy éppen az segít, ha állandóan rágcsálsz és akkor hízol. Lehet, hogy vizesedésre hajlamos vagy és azáltal megy fel sok, de az is előfordulhat, hogy cukros leszel, ezért a diéta miatt alig gyarapszol. És még sorolhatnám...

Egyébként egyik barátnőm az első terhességénél 28 kg-t hízott, a másodiknál alig 13 kgt-ot, pedig a kezdő súlya mindkétszer ugyanaz volt.

2015. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

basszus, ez nem genetika, nem annyi lesz mint anyád volt, ezt a baromságot hol hallottad?

a méhlepény meg a víz, kb annyi mint a baba. tehát a végén kb. 7 kiló lesz rajtad a baba miatt.

minden más attól függ mennyit eszel. ha zabálsz, nyilván nagyon dagadt leszel. ha nem zabálsz, nyilván nem leszel dagadt...


én 62kilóval mentem szülni, 55kg-al jöttem ki a kórházból, diabéteszem van...

2015. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nehez elore megjosolni...de sztem aki hizekonyabb alkat az tobbet szed fel. En 158cm/46kg-val kezdtem,9 kg-t szedtem fel es meg 3 hetem van szulesig. Anyukam ugyanolyan alkat volt mint en, o nem hizott semmit az egesz terhessege alatt.
2015. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem fogok zabálni és nem akarok olyan lenni, mint a mai anyukák, mert úristen azok, hogy néznek ki. Akkor max 7 kilót hízhatok, király.
2015. júl. 28. 08:20
 6/6 anonim ***** válasza:
En 28hetesen 62kg vagyok.47rol kezdtem.165cm vagyok.mindenki dicser hogy milyen jol all a teehesseg hogy most igy van noi alakom.nemis eszem tul sokat de megis hizok.es nem banom.terhesseg utan majd lemegy aminnek mennie kell nyugi
2015. júl. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!