Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én vagyok ennyire aggódó,...

Csak én vagyok ennyire aggódó, parás?

Figyelt kérdés
16 hetes terhes vagyok,első babás. Eddig nem igazán éreztem a babám mozgását. Ma annál inkább sőt egész nap! Nem erő teljes rúgást értek ez alatt hanem mint ha folyton forgolódna helyezkedne.. Talán baj van és így jelzi? Vagy talán csak be beszelem magamnak a mozgást? Ma gondoltam bele hogy lassan 4 hete nem látott orvos. Vajon minden rendben van ? Tudom élveznem kellene a terhességemet. Meg lehet már túlzásba viszem az aggódást de jaj nem tudom ma egész nap csak erre gondoltam :( Akik hasonlóan érzet vagy tapasztalata véleménye van( nem kötekedni akar ) írjon :)
2015. okt. 2. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minden rendben veled! Nekem 17 hetesen volt hasonló élményem de az én babám pont az ellenkezőjét játszotta. Minden nap ugyan akkor mozgott de egyszer nem mozgott és teljesen megilyedtem hogy baj van. Semmi gond sem volt csak éppen később kezdett aznap tornázni. Lehet az időjárást érzi azért virgoncabb a babád. De ha nagyon aggódsz hívd fel az orvosod nyugodtan és beszélj vele!
2015. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi baj, nyugodj meg, normális. Viszont ha ennyire párszor,menj el orvoshoz! :)

39/N

2015. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
8.-án megyek TH-ra valahogy addig nyugtatom magam :) Mert konkrét jele nincs hogy baj lenne csak én vagyok ilyen "bolond" :)
2015. okt. 2. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, ne légy "bolond"! :D Ilyenkor gondolj mindig arra, hogy ha aggódsz meg idegeskedsz akkor azzal ártasz a babának mert érzi és kihat a fejlődésére! Semmi gond nem lesz nem kell parázni. :)
2015. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!