Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódó kismamák ide! Beszélges...

Picsusz kérdése:

Aggódó kismamák ide! Beszélgessünk?

Figyelt kérdés
12hetes leszek pár nap múlva,de mivel 6 évünkbe,1 vetélésbe telt mire sikerült végre teherbeesnem.Eddig nincs semmi baj,2 hete voltunk uh-on,akkor 24mmes volt a picink,és mozgolódott is odabent.Mivel kb. a 6héttől néha van pici barnás,rózsaszínes folyásom,persze tud róla a dokim,de nem tudja mitől lehet,szedek utrogestant,magnéziumot,aspirin protectet,de akkor is mikor előjön,nagyon aggódom a piciért.Persze volt már egy párszor,és hál Istennek fejlődik rendesen,de mikor hosszabb ideje nem látom őt,aggódok,hogy ugye rendben van e minden vele.Lehet ez nekem a hülyeségem,de mivel már annyira szeretnénk őt,féltem.És uh-ra is csak 2 hetente hívnak be.
2015. máj. 23. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy a probléma a fejedben van, ott kell megoldani a dolgokat, saját magadnak.

Ne a rosszra gondolj, hanem arra, hogy ha Ő arra rendeltetett, hogy veled maradjon, akkor úgy is lesz. Nem kell félned/féltened annyira, ne agyalj ezen sokat. Kicsit barnázol, ez van, ne tragédiaként fogd fel, hanem úgy, hogy hàt ez van, attól még nem lesz baja a picinek, pihenj sokat, ne stresszelj és hess, negatív gondolatok!

Kösd le a figyelmed azzal, hogy milyen lesz, amikor már a kezedben tarthatod! :)


Boldog és nyugodt babavárást! :)

2015. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.Igen,mindenki azt mondja,hogy csak én aggódom túl.Mindig azt hittem,hogy milyen szép lesz a terhesség,erre már alug várom,hogy vége legyen,és megszülessen :) Az uh-ok után egy ideig nem is agyalok ezen,na de utána újból előjön.Bárcsak érezném már ahogy mozog,akkor könnyebb lenne.
2015. máj. 24. 11:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, én túlaggódtam az elejét. Mondjuk az állandó rosszullét sem segített abban hogy jól érezzem magam. 12 hetes UH után valamivel jobb lett. Aztán mikor elkezdtem érezni a babát, akkor nyugodtam meg de ez sem tartott sokáig mert ugye a baba pihenni is szokott, ha órákig nem érzem akkor ismét 'jaj mi lehet vele'. Mondjuk utána megszoktam hogy ez most ilyen, így 21 hetesen elmondhatom, hogy pár hete nem aggódom.. De azért néha megfordul a fejemben, hogy nő-e rendesen, ugye megfelelő-e a méhszáj értékem, bizonyos kellemetlenségek mennyire normálisak, ráadásul az élet is fura mert most meg felfaztam és az is aggaszt nehogy gondot okozzon a baci stb.. Mindig van valami. Bár ettől Függetlenül általában már nyugodt tudok lenni, most tünetem sincs semmi, szóval elég kiegyensúlyozott lettem azért. Próbálok pozitívan gondolkozni és általában megy is, hidd el, sokat számít. :)

Egyébként nekem is kellett az utro, 6 hetesen kezdtem szedni, legközelebb 9 hetesen voltam UH-n de akkor megnyugodtam. Hogy utro mellett úgy fejlődik a baba ahogy kell és nincs semmi baj. Ezután nyugodtabb voltam mint az azelőtti 3 hetben.

2015. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!