Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesség vagy csak késhet?

Lehet terhesség vagy csak késhet?

Figyelt kérdés
Mandulagyulladásom volt 2 hete, már kigyógyultam néha köhögök még. 2-án kellett volna megjönnie, a ciklusom változó 26-30 nap közt szokott megjönni. Volt egy krónikusan gyulladt fogam amit kihúztak (sok helyen olvastam, hogy gyulladt fog okozhat termékenytelenséget). A derekam leszakad nagyon fáj, a melleim inkább akkor fájnak amikor este leveszem a nelltartót na meg ha megnyomom. A 27-28-dik napon volt egy kis barnázásom, meg elötte inkább tejszerű folyásom azóta semmi, csak a derekam szakad le meg ritkán mintha feszűlne az alhasam semmi egyéb tünet..Mandulagyulladásom miatt késhet vagy végre megérkezhet a 2 éve várva várt kisbabánk?
2015. okt. 5. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2015. okt. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a babára tippelnék, nekem is mindig akkor fájt mikor levettem a melltartót :)

Tesztelj szerintem, akkor többet tudsz/tudunk :)

Irj mindenképp, mi lett :)

17hkm

2015. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Reggel tesztelek! :) Kicsit olyan megjön érzésem van :( Pedig annyira boldogok lennénk ha pozitív lenne a teszt..remélem nem jön meg. Drukkoljatok :)
2015. okt. 5. 22:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött a mensim :( Nagyon fáj a hasam és darabos :( új hónap-új remények :( Neked gratulálok és sok boldogságot, egészséget a kicsihez!! :)
2015. okt. 6. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!