Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aug 28. -án volt utoljára...

Thcr7kata kérdése:

Aug 28. -án volt utoljára menszim,2 teszt poz. De alhasi fájdalmam volt, elmentem dokihoz. Ezt írták a papírra: Az uterus normális nagyságú, petezsák nem látható, endometrium 6mm. Az uterus mögött jó 27mm-es echoszegény képlet látható. Vélemény?

Figyelt kérdés
Nincs pecsételő vérzés, se ájulás. Egyre ritkábban fáj a hasam.Vettek vért, hétfőn lesz meg az eredmény.Azt is mondta a doki, hogy kb.2 hetes lehet és azért nem látszik.

2015. okt. 3. 13:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
6 mm nyálkahártyának kevésnek tűnik terhességhez! A méh sem nagyobbodott meg. Nem tudom mire mondja,hogy 2 hetes. Ami egyébként nincs is, mert ugye két hetes terhesség nincs.
2015. okt. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem szept. 3-án volt utoljára. Tegnap teszteltem, nekem nagyon halvány poz. Neked milyen volt a csík? Sztem jól mondta a doki, hogy 2 hetes lehet és azt még könnyen nem látja, én ezért is nem megyek még el.
2015. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Orvos nem beszél 2 hetes terhességről, mert nem úgy számolnak az egészségügyben. A terhesség 4 hetesen "kezdődik". A 6 mm irtó vékony, terhesen, amikor már pozi a teszt,a nemvárt idejére, jóval 10 fölött van. A teszted nekem ellentmond teljesen az uh lelettel, nagyon kíváncsi vagyok, mit mutat majd a vér.
2015. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Magára az embrióra mondhatja amúgy, hogy két hetes, a terhességre nem. De a nyh. jóval vasagabb már olyankor.
2015. okt. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 08.30-án volt meg,egy hete teszteltem pozit,szerdán néztek rá Uh-val(elég régi géppel),a nyálkahártyát kb 15 mm-nek mérte,talán látott valamit,amiből terhesség lehet,szóval erre is csak annyit mondott,hogy a jelek jók,biztatóak,de a terhességet egyértelműen megerősíteni még nem tudja,menjek vissza egy hét múlva. Méhed mögött van az a képlet...a dokid terhességnek véleményezte? Mit mondott arra a képletre?
2015. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy korán mentél, valószínűleg a peteérés is később volt. Nyilván visszarendelt 2-3 hét múlvára, majd akkor kiderül, hogy látszik-e valami. Na meg a vérvételből is.
2015. okt. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Nekem augusztus 11-én volt az utolsó menstruációm. A nem várt napján nem reggeli vizeletből pozitívat teszteltem. Nyomon követtem néhány naponként megismételtem a tesztet. Szeptember 17-én voltam dokinál először akkor már volt petezsák. 29-ére hívott vissza volt szívhang is. Most 7+5 napos :) Szorítok!

Szorítok

2015. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajat velemenyem szerint kb. 2 hetes. O azt mondta nagyon kicsi lehet. De ha keves a 6mm akkor h. H. Pozitiv a teszt es miert jelentkeztek nalam a terhesseg tunetei?
2015. okt. 3. 17:52
 9/16 A kérdező kommentje:

Amikor meglatta a 27mm-est azt kerdezte volt-e szurovizsgalatom. Egy eve volt utoljara.

Tegnap csinaltam az elso tesztet akkor halvany volt, ma reggelre mar erosodott.

2015. okt. 3. 17:55
 10/16 A kérdező kommentje:
Lehetseges tul koran mentem es azert nem latja a babat?
2015. okt. 3. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!