Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 23 hetesen egesz nap nem...

Ha 23 hetesen egesz nap nem ereztem a babat mozogni az bajt jelent?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én pont 23 hetesen nem éreztem a babát.

Első nap még noszogatásra (erősebb simogatás, hangos hangok) reagált, másnap már arra sem.

Négynapos ünnepen, este 1/4 10-kor mentünk a szülőszobára.

Ott megvizsgáltak, majdnem elájultam az idegességtől, de szerencsére akkorát rúgott, hogy leesett a CTG korong a hasamról.

Az ügyeletes azt mondta, nagyon jól tettük, hogy bementünk, inkább 3* fölöslegesen, mint 1* késő legyen.

Kiderült melege volt (augusztus volt, 40 fok), és kicsit több lett a magzatvizem, ami miatt kevésbé éreztem a mozgását.

Ma már óvodás nagyfiú!

2015. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de ilyenkor már szokták érezni. mellső lepénynél például előfordul, hogy később kezdik el érezni, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Menj el orvoshoz, csinál egy UHt és megnyugszol.
2015. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaaah, hogy egész nap nem érezted, azt hittem, hogy még egyáltalán nem. Én ilyenkor mindig ittam egy pohár kólát, attól ő felébredt, én meg megnyugodtam.
2015. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mikor kezdted el érezni őt? Ha 1-2 hete, akkor oké. De ha már 17 hetesen is érezted, akkor én nem lennék nyugodt. Csoki vagy kóla be szokott válni.
2015. okt. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vegul bementuk az ügyeletre,minden rendben a picivel.Ir is azt mondtak hogy inkább jobb h megnézzem es semmi baja nincs mint fordítva...koszonom mindenkinek a válaszokat.
2015. okt. 6. 07:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Szuper! :)
2015. okt. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!