Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S.41 hetes terhes...

S. O. S.41 hetes terhes vagyok, bélférget találtam. Nagyon félek! Valakinek hasonló "élmény"?

Figyelt kérdés
41 hetet betöltöttem, bent fekszem már a kórházban, várom, hogy kibujjon a kicsi lányom. Ma este a székletemben kicsi fehér bélférgeket találtam, nagyon megilyedtem, azonnal szaladtam a nővérpulthoz, akik szóltak az ügyeletes dokinak. A doktor annyit mondott, h feküdjek le aludni, holnap vizitkor megmondják, h mit kezdenek vele. Azzal hátat fordított éa elment. Később kimentem és a nővér mondta, h holnap reggel elkülönítenek egy külön szobába és, hogy lehet nem szülhetek természetes úton. Mivel már 10 nappal túlhordtam akármikor megindulhat a szülés (sőt, ideje lenne már meginditani is), nem igazán van idő kikezelni, de azt olvastam, h terhesen nem is szedhetem ezeket a gyógyszereket. Mi van, ha megcsászároznak és a kislányt sem adják majd oda, nehogy megdertőzzem??? Nem tudok aludni, nagyon félek! Valakinek hasonló tapasztalat?? Valaki nyugtasson meg!

2015. okt. 6. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Szia, nem vagyok orvos, de ne aggódj szerintem ennyire. Az a lényeg, hogy időben észrevetted a bélférget, és nem a szülés után derült ki abból, hogy a baba megfertőződött. a császártól se rettegj annyira. kellemetlen, de át lehet vészelni. És még nem is biztos, hogy téged megcsászároznak. A babát oda fogják adni, hogy mellre tehesd ez biztos. A férgesség úgy tudom a nem megfelelő kézmosás miatt terjed, így biztos állandóan fertőtlenítenek körülötted mindent, de gondolj arra, hogy minden a kisbaba egészsége érdekében történik. És az a lényeg, hogy Ő egészséges legyen, a többi nem számít. (33 hetes vagyok, valószínű rendellenességgel fog születni a babám, azért gondolkodom így. Bánnám is én a császárt, csak a gyerekemet ne kellene megműteni rögtön a születése után!) Fel a fejjel, minden jóra fog fordulni!
2015. okt. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van vmi bajod a szervezeted ellenanyagot termel ami a tejedben benne lesz a babanak! Nem tudod megfertozni csak szoptasd sokszor :)
2018. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!