Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt volt valakinek...

Terhesség alatt volt valakinek visszatérő vérzése? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Múlthéten elkezdtem barnázni, elmentem orvoshoz aki kis hematómát állapított meg ágynyugalom utrogestan magne b 6 és rutascorbint írt fel. Múlt hét csütörtökön nagyon erősen elkezdtem vérezni bementünk a kórházba. Ott azt mondta a nőgyógyász hogy már nem lát hematómát valószínűleg kiürült. Tegnap délután egyik percről a másikra ismét nagyon elkzdtem vérezni ( erősebben mint bármelyik mentruáció alkalmával), nagyon fájt a hasam, bementünk az orvos nem tudja mitől van... Annyit mondott hgy lehet kialakult egy másik hematóma és ismét kiürült ő nem lát semmi kórosat. Továbbra is itthon fekszek de még mindig vérezgetek valakinél volt hasonló?
2015. okt. 6. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:
A 7.-től a 14. hétig véreztem hematóma miatt. Volt amikor csak kicsit, volt amikor ömlött belőlem, volt amikor napokig folyamatosan és volt amikor napokig szünetelt, majd újra kezdődött. Tehát össze-vissza.
2015. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!