Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visszatérő tünetek 3. trimeszt...

Visszatérő tünetek 3. trimeszterben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 31 hetes vagyok és a hét eleje óta mintha visszatértek volna a kezdeti tünetek. Nem annyira erősen, de mellérzékenység, reggeli émelygés, gyengeség azért van, A baba rendben van, csak fura ez az egész. Más is volt így esetleg vagy forduljak dokihoz?

2014. ápr. 2. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs nagyobb baj. A melled lehet érzékeny, készül a majdani szoptatásra, émelyegni attól is émelyeghetsz, hogy már nyomja a gyomrod, meg a beleid a baba, gyengeség pedig szintén egy intő jel, hogy már nincs sok hátra, és sokat kell pihenned. Így készít fel a szervezeted a szülésre. Ott sok energiára lesz majd szükséged, ami miatt jobb, ha sokat pihensz. Addig aludj, amíg van rá lehetőség! :)


Én a 32. hétben vagyok. A 30. hétig esténként alig tudtam elaludni, annyira nem voltam álmos, a 30. héttől nincs vele gond és pár napja észrevettem, hogy nappal is sokkal fáradtabb vagyok. Egy pár napja én is émelyegtem, nekem elmúlt azóta, a mellemen még nem tapasztaltam érdemi változást!

2014. ápr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 32 hetes vagyok,kb ugyanígy érzem magam,kivétel a mellérzékenység.Nekem az elejében sem volt.

Mondtam a doktornőmnek még 30 hetesen,szerinte normális,neki is így volt.

Sőt,én sokkal többet tudnék aludni,mint eddig :-)

Minden jót,boldog babavárást!

2014. ápr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En 33 hetes vagyok... Szinte nonstop faradt... Eddig allandoan porogtem! Szerintem dulnak a hormonok is, mert naponta ram jon ilyen siros roham... Sokat emelygek, savam van. Tegnap reggel, mielott mentem a dokihoz, meg hanytam is... Most masodszor a terhesseg alatt... A doki szerint minden rendben!!!
2014. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szénhidrátdiéta nekem megoldotta a sav kérdést. Az első lányommal nagyon sok szénhidrátot fogyasztottam, égett is folyamatosan a gyomrom, sőt nagyon vizesedtem is. A 2-nál terhességi cukor miatt nagyon kevés szénhidrátot fogyasztok, és most nincs se gyomorégés, se vizesedés. 32. hétbe járok.
2014. ápr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!