Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszájon fekvő lepénnyel...

Méhszájon fekvő lepénnyel felemeltem a 14 kg-os fiamat?

Figyelt kérdés

Őrjöngve jött egy kutya felénk, automatikusan az ölembe kaptam a 4 éves fiamat!

Utána befájdult a hasam, a méhlepény a méhszájon tapad...

19 hetes vagyok és most nagyon aggódom! :(

lehet baj?

Ha igen most? Ma? Holnap jönnének a tünetek? ha nem tapasztalok vérzést, fájdalmat akkor megúsztuk ugye a leválást?


2015. okt. 6. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem feküdnöm kellett a méhszájon tapadó lepénnyel, és nem emelhettem...Mindezt egy 1,5 éves gyerek mellett. Később eltávolodott a méhszájtól, de volt hogy vérzéssel befektettek a kórházba. Szerintem ne nagyon emelgess nehéz dolgokat, arra nem tudok válaszolni hogy most ártottál-e magatoknak, szerintem hívd fel az orvosodat, vagy egy nőgyógyászt akit el tudsz érni. Egyébként az én szülésem lepényleválással indult 33 hetesen, de teljesen más okból, még neked is simán eltávolodhat a méhlepény a méhszájadtól. Elfolyt a víz, és csupa vér volt minden, folyamatosan véreztem, a vérzés a lepényleválás jele.
2015. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azonnal szoktak a tünetek jönni,de ha nem fáj semmid,nem vérzel akkor a baba is jol van és nem vetélsz el.Nem lesz semmi baja babádnak hasadba,meg marad.
2015. okt. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a levált lepény befelé is vérezhet, amiből rosszabb esetben semmit sem érzékelsz.

Nekem is méhszájon apadó lepényem volt, feküdnöm kellett és természetesen nem emelhettem.

Azóta hogy vagy?

2015. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azóta sincs semmi tünet, fájdalom szerencsére. Szívhanghallgatóval hallani a szívhangját, mocorog :)


Az a baj, hogy nekem a doki semmit nem mondott :( Annyit, hogy ne legyek együtt a férjemmel. Persze utánaolvastam, és nem emelek nehezet...

Jó kis felvilágosítást kaptam :( pedig több uh is igazolta, hogy teljesen fedi a lepény a méhszájat és nem csak rálóg...

2015. okt. 7. 09:10
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Bízzál benne, hogy idővel feljebb megy, de addig tényleg pihenj nagyon sokat és ne emelj. Nekem 4*2 Magnerotot kellett szednem és Spiropentet is.

Mi a 33. hétig húztuk ki, akkor levált a placenta és sürgősségi császárral megszületett a kislányom.

2015. okt. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!