Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellső fali lepénnyel megenged...

Mellső fali lepénnyel megengedett a nemi élet? 12 hetesen még fedte a méhszájat, akkor nem lehetett, mert véreztem is. Ma a 18 hetesen már jó helyen, a mellső falon tapad, kb 10 cm-re a méhszájtól. Mostmár lehetünk együtt a párommal?

Figyelt kérdés

2014. dec. 5. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én megvárnék egy doki felhatalmazást,hogy oké mehet a dolog.
2014. dec. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

10 hetesen,egy délután bevéreztem.

Egyébként akkor már vagy 2 hete nem szeretkeztünk,tehát nem attól volt.

Igazából épp az ágyban tévéztem, igy nemtudni mitől vérzet be akkor a lepény.

1 hónapig szinte csak feküdtem.

Rá 2 héttel állapította meg az orvos hogy a lepény okozta a vérzést,mert bár akkor is mellsőfali volt,de fedte a méhszájat is.

Mondta akkor hogy ne éljünk nemi életet.

Ma voltam a 18. heti ultrahangon.

Azt mondta az orvos hogy mostmár teljesen jó helyen van a lepény.

Azt mondta távol van a méhszájtól,10 cm-re.

Elfelejtettem megkérdezni hogy még mindig tilos-e a nemi élet.

Tudom hogy nem ez az elsődleges dolog amivel foglalkoznom kellene,de már 2 és fél hónapja nem értünk egymáshoz és hát nehéz megállni.


Ha eseleg volt valaki hasonló helyzetben,miután jó helyre kerűlt a lepény lehetett "együtt" lenni?

Egyébként innentöl kezdve teljesen normál terhességnek mondható,ha más gond nincs?

2014. dec. 5. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha mar verezgettel tenyleg nem ez kellene,hogy a legnagyobb gondod legyen.

De a kerdesedre erdemben valaszolva, en is bevereztem egyszer-miutan megfogant a kisfiunk nem is voltunk egyutt egeszen a 32.hetig,mert a ferjem kulfoldon dolgozott-,a lepeny fedte a mehszajam,a 20.hetre vandorolt el rola,szinten mellsofali volt. Elviekben lehetne mar,de kerdezz ra a dokidtol.en meg a 32.heten is csak ugy mertem egyutt lenni a ferjemmel,hogy a dokim megvizsgalt minden okes e.

2014. dec. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazatok van,megvárom mit mond az orvos.

Hétfőn úgy is mennem kell,viszem a vizsgálati eredményt.

Azért kérdeztem,mert ugye eddig ezért voltunk eltiltva.

De majd a doki döntsön.

Az a biztos.


Köszi a válaszokat :)

2014. dec. 6. 07:00
 5/5 anonim ***** válasza:
én a 7ik héten véreztem,nem volt szabad nemi életet élni,szigorú ágynyugalomra ítéltek.20ik hét körül mondta a dokim h szabad,de mi nem mertünk, mert féltettük a babát és még jó h nem mert így is gond volt.végig kellett feküdnöm, napi 4 utrogestánt kellett feltennem.36ik hétben szültem.úgyh mi csak a terhességem elején voltunk együtt.ki lehet birni.
2014. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!