Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Letrox/L-Thyroxin+étel együtte...

Letrox/L-Thyroxin+étel együttesen milyen mellékhatással járhat?

Figyelt kérdés

20 hetes vagyok. Hülye voltam, és éhgyomorra ettem egy kocka csokit meg egy zabkekszet, és utána vettem be közvetlenül. 20 perccel később bevásárlás közben el kezdett bal oldalon lent a hasam, tompán húzódott, de úgy, hogy többször megkellett állnom 1-2 percre, és mellé éreztem, hogy megy le a vérnyomásom. Szerencsére azért az ájulástól messze voltam.


Lehetett ez a gyógyszertől és attól, hogy nem éhgyomorra vettem be? (tudom, hogy úgy kellett volna). Vagy csak simán ez is egy ilyen méhszalagnyúlás lehetett, és elég, hogy bevettem rá a magnéziumot?



2015. okt. 7. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem jár mellékhatással, csak egyszerűen kevésbé hasznosul nem-éhgyomorra. De az is minimális volt, amit ettél amúgy. Méhszalag húzódott csak, nekem is szokott a sétától. Én Letroxot szedek amúgy.

24+5 hkm

2015. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!