Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van okom aggódni?

Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek a 12. heti ultraganra. 8 hetes voltam terhes voltam, mikor utoljára voltam orvosnál, akkor minden rendben volt. Azóta is rendben minden, nem volt vérzés, se erős görcsök. Nagyon erős tüneteim nem igazán voltak végig, mára már szinte semmi, csak mellfeszülés, néha undor. A hasam mintha nőtt volna, de lehet csak híztam. Szerintetek van okom aggódni, hogy esetleg baj van a babával? Tudom, hogy ennyiből nem lehet megmondani, de mennyire gyakori ilyenkor, hogy elhal a magzat és nem vesszük észre?
2015. okt. 8. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs okod aggódni. A babától még nem nőhet a hasad, maximum a puffadástól, ezen ne agyalj még úgy 10 hétig. Nekem teljesen tünetmentesen telt az első trimeszter is, mint sok más kismamának, akinek így alakul, az szerintem örüljön neki.

24+6 hkm

2015. okt. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokaknak semmi tünetük, nem is kifejezetten emiatt aggódom. Hanem csak úgy általánosan, attól, hogy elhalt a baba és észre se vettem :(
2015. okt. 8. 10:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Görcs és vérzés jelentkezik, ha baj van. És még ekkor sem biztos, hogy veszett minden! NE mérgezd a terhességedet ilyen gondolatokkal! Az az alaphelyzet, hogy minden OK, ezt vésd az eszedbe! Ahogy a parasztbácsi mondja, baj akkor van, ha baj van. :)
2015. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!