Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nektek milyen gyakran...

Ti nektek milyen gyakran kemenyedik a hasatok? Honann tudjatok ha mozgas miatt van?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sűrűn.Volt hogy 1 napig is eltartott és 5 percenként.Ott én sem tudtam eldönteni.De általában úgy van hogy érzem hogy mozog és utána keményedik.Ma volt az első pont ctg-n amikor fordítva éreztem.Jött a keményedés és nagyon elkezdett rugdosni,mocorogni.

De gondolom ez attól is függ ki hányadik héten van és mennyire érzi a mozgásokat.

Remélem azért tudtam segíteni.

37hkm

2015. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen koszonom :)

Nem regota erzem hogy kemenyedik. Van hogy egy nap tobbszor. 2-3. De akkor az nem baj ezek szerint nem?

2015. okt. 8. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem kb 20 hetesen kezdődött, nem minden nap, de max napi 2x. Aztán 28 hetes korom körül már majdnem mindennapos volt de max 3-4x, majd 32 hetes korom után többször.

Szóval hogy milyen gyakran.. kortól függ. Egyre sűrűbben. Nekem volt mikor bármilyen érzés nélkül kemény volt a hasam, azt a babára fogtam, amikor kellemetlen érzés társult hozzá és az egész hasam kemény volt, az volt keményedés.

2015. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

16. hét óta keményedek. Volt, hogy éjjel, alvàs közben gombócodik be a méhem, àltalàban egytalàn nem olyankor, amikor valamit mozgok, vagy csinàlok. Érdekes, mert első babànàl 20. héttöl kb. a harmadik trim. első 1-2 hetéig volt keményedés, aztàn mint amit elvàgtak, a végéig semmi, még jósló sem. Most naponta egyszer-egyszer keményedek.


19 hkm

2015. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!