Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, hogy most kezdődött a...

Baj, hogy most kezdődött a hányás 13 hetesen?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy a hányás az első 12 hétre jellemző, utána elmúlik. Nekem semmi baj nem volt a 11 hétben, még hányingerem sem nagyon volt. Viszont mióta betöltöttem a 13. Hetet, sokat hányok. Férjem szerint orvoshoz kéne mennem, de ez normális ilyenkor ugye?
2015. okt. 9. 04:23
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! :)

minden terhesség más, emiatt ne aggodj..ez teljesen normális majd elmúlik

en 5. héttől a 12.ig végig hánytam napi 6-7x aztán elmúlt.. mintha elvágták volna..

aztán egyszer csak visszajött ..

kitartást, es jo babavárást

2015. okt. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

6. hét óta hànyok.

11 hetesen elmúlt, jobban lettem (illetve csak 3x hánytam a héten), de 12 hetesen visszatért. 2 nap múlva 14 hetes leszek, de még nem múlt el, de annyira unom már, kiborító :(

2015. okt. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szia !

ugyanebben a szituban vagyok...15 hetes vagyok már de eddig az elsö 3 hétben volt enyhe ámelygésem...erre most a 13. hét óta hányingerem van nem kicsit..bár nem hányok közel vagyok hozzá...de aztmondták hogy ez normális..mindenkinél más és más...szerintem nincs baj veled sem...de ha neked ,egnyugtatóbb inkább mondd el az orvosodnak :)

2015. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én orvosom annyit mondott a hànyásra is, hogy majd elmúlik, kitartás.

Hát, ő is tartson ki 3 hónapig, aztàn beszèlünk :)

2015. okt. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!