Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a tünetek a 30 hetes...

Ezek a tünetek a 30 hetes terhességi korban normálisak?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok, és a mai napon fájdogál a hasam alja, enyhe menstruációs fájdalom, nem görcs, néha szúrkálást is érzek oldalt, fáj nagyon a hátam is, és a melleim is egy picit elkezdtek fájni, nyugtassatok meg hogy ez nem jelent bajt. Nagyon rossz a fekvés, csak az oldalamon tudok feküdni, de ha felkelek akkor nehezen megy és fáj a hasam.
2010. márc. 15. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Megnyugtatlak,nekem ugyanezek a tüneteim,ma töltöttem a 31 hetet.A hátam szétmegy,főleg jobb oldalt,és húzódik a hasam felé,illetve a hasam alja is fájdogál,főleg felkeléskor.Aludni nem tudok,sehogy sem esik jól.Na ki panaszkodtam magam,türnünk kel a babáért:-)
2010. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van nekem is, dettól. (35 hetes). de az enyhe menstruációs fájdalom nem tetszik nekem. Szedsz magnéziumot? Ha nem, akkor szedj (napi 3x2-t is lehet), és erről a fajta fájdalomról mindenképp számolj be az orvosodnak.
2010. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ma töltöttem a 30.hetet.a felvés kínszenvedés,mert ha a hasam miatt kényelmesen oldalra fordulok,15perc múlva "begörcsöl" a combom.ha meg hanyatt fekszem a baba reklamál :-)

ha fölkelek fekvés ill.ülésből,olyan mintha ki akarna esni a baba belőlem.Nyomja teljesen a szeméremcsontom is.a melleim megduzzadtak,és érzékenyebbek lettek a bimbók is.

a hasam nem görcsöl,de néha,főleg ha többet dolgozom(porszívó,felmosó)akkor húzódik,feszül.nekem a doki 3x2 magnézium,2x1 vasat és 1x1kalciumot ajánlott-de még így sem tökéletes

2010. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Magnézium pezsgőtablettát iszok napi egyet, ezen kívül minden második nap elevit, és napi 2 folsav. Szombat vasárnap sokat dolgoztam a munkahelyen, nem fizikai csak 13 órát ültem egyhuzamban szombaton is és vasárnap is, persze óránként felkeltem 1-2 percre, de az semmi, áprilistól már nem dolgozom.
2010. márc. 15. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pezsgőtabletta helyett/mellett inkább vegyél Magnesit Citritet és napi 2x3x 1 szemet vegyél be belőle a 36. hétig. Valószínűleg ez megoldja a problémádat, addig is próbálj pihenni, amikor csak tudsz. Nem lesz semmi gond, ez ilyenkor normális.
2010. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!