Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen jöhetnek a tünetek?

Hány hetesen jöhetnek a tünetek?

Figyelt kérdés
3 hete voltam dokinál, ki is nyomtatta, hogy az egyik tüsző (jóval nagyobb a többinél) 2-3 nap múlva érik, hajrá. egy hete nagyon fájnak a melleim, melltartó nélkül fordulni sem bírok, meg is vannak duzzadva (a férjem is észlelte :D )Tesztet csináltam, hogy hátha nem tüszőt látott a doki, hanem már valami komolyabb volt... de nagatív lett. Nagyon várom a nem várt napját...
2015. okt. 11. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
A tüsző a petefészekben van, a petezsák a méh üregében, azt nem keveri össze a doki. :) A nemvárt előtt fölösleges terhestüneteket keresni, mert megegyeznek a premens tünetekkel. Türelem.
2015. okt. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ó, a francba, tényleg... de hülye vagyok :D :D :D De szót fogadtunk és esélyt adtunk az érő tüszőnek. Ha 2-3 hetes terhes vagyok, fájhat azért ennyire a mellem?
2015. okt. 11. 13:44
 3/7 anonim ***** válasza:
A progeszterontól fáj a melled menstruáció előtt - terhességtől függetlenül, mert megvolt az ovu és a sárgatest progeszteront termel. Az apácáknak ugyanúgy fáj a melle ovu után.... A terhesség miatt termelt hcg csak a nemvárt után okoz tüneteket, lazíts a nemvártig.
2015. okt. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez annyira egyéni. Nekem 1 hetes kimaradásig semmilyen tunetem nem volt. Van akinek a mellfeszülés már nemvárt körül jelentkezik, akár egy pár nappal előtte is. De lehet mástól is. Meg ugye van akinek PMS tünet, vagy ha általában nincs is, néha egy-egy hónapban megjelenhet.

Sajnos ilyenkor csak a várakozás van, tünetekre nem lehet adni. Majd ha már késik, az mindenképpen jó jel és már érdemes is tesztelni.

Drukkolok!

2015. okt. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várakozó álláspontra helyezkedek, de ilyenkor olyan nehezen telnek a napok :)
2015. okt. 11. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem első babával olyan volt mintha meg akarna jönni, 1hetes kèsès után pozitìvat teszteltem. 7. héttől jöttek a tünetek. Most megvallom megint 5. napja kèsik ma teszteltem. Pozitív lett. Tünetem az enyhe alhasi görcsön kívül semmi, de ha olyan lesz mint az első babával akkor még bő egy hetem van a rosszullétekig.
2015. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, várok-várok. Utolsó, gratulálok!!!
2015. okt. 17. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!