Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen lehetséges hogy...

36 hetesen lehetséges hogy fejvégűböl megforduljin babám? A csuklását egyre fentebb érzem. Ismerősöm azt mondta amit érzek az nem csuklás mert azt nem lehet érezni most akkor lehet érezni vagy nem és milyen?

Figyelt kérdés

2015. okt. 12. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne érezni? :)

Az én babám rengeteget csuklott. Ritmikus kis rángásokat éreztem olyankor. Bár én már egészen lent éreztem.

2015. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Már hogyne lehetne érezni a csuklást? Ismerősöd volt már terhes? Lehetséges, hogy meg tud fordulni még ilyenkor is. Nekem volt egy nagyon csalóka élményem az utolsó hónapban. Meg mertem volna esküdni, hogy a beilleszkedett fejű gyerekem piruettezett egyet és farosba fordult, férjem is tanúja volt a manővernek, tisztára úgy mozgott a hasam, mintha az Alien készülne kibújni belőlem. A magzati szívhangot se ott találtam meg utána, ahol addig szoktam. Másnap mentem dokihoz, és a baba természetesen továbbra is beilleszkedett fejjel kuksolt a "helyén", semmi változás nem volt az előző UH-hoz képest. Aznap estére a szívhangja is ott volt a megszokott helyen. Azóta se értem, mi történt... Lehet, hogy a tengelye körül fordult egyet. Nálad sem feltétlen jelent átfordulást, hogy most feljebb érzed a csuklását, nyugi. De azért végleges választ csak orvos tud neked mondani.
2015. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen én is ritmikus mozgást ilyen apró rugás félét szoktam érezni ami ugye nem rugás.am napról napra egyre fentebb már majdnem a pocim tetején éreztem ma.nagyon Félek hogy farosba fordul.egyébként ismerősömnek van egy fia egy negyvenes nőröl van szó.
2015. okt. 12. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Termeszetesen lehet erezni. Sot. Minel nagyobb annal jobban. Eloszor en se tudtam hogy mi az de megneztem a youtube-on hogy is nez ki kivulrol. Eloszor en is rugasoknak azonositottam, bar fura volt hogy ennyire szabalyosan es gyorsan jonnek egymas utan. Nem ugy mint ahogy mi csuklunk. :)
2015. okt. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!