Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől kezd csuklani...

Hányadik héttől kezd csuklani a baba? 16 hetes vagyok, mintha érezném hogy megmozdult, de mintha nem is mozgás lenne hanem csuklás. Lehetséges?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már csuklik. Te már a mocorgást érzed rendesen? Én is 16 hetes vagyok és sajnos nem. :( Tegnap nagyon megörültem, de kiderült, hogy csak a pocimban levő ér pulzált akkorákat, hogy először azt hittem rug a baba.
2009. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azaz! Azzal az érrel volt, hogy én is összekevertem! Igazából nem tudom mit kell érezni, 1. bébim. Valamit érzek, ami más és tuti nem az ér. De nekem inkább tűnik csuklásnak mint mozgásnak. Nem tudom lehetséges-e.
2009. dec. 4. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is első baba. :) Azt olvastam, hogy a 12. héttől már lenyelik a magzatvizet és ki is ürítik. Tehát ha nyelnek, akkor csukolhatnak is szerintem.
2009. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!