Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagypocisok, milyen átmeneti...

Nagypocisok, milyen átmeneti kabátot fogtok hordani, ha megjön a tavasz?

Figyelt kérdés

Valamit be kellene szereznem, mert semmi nem jó rám, de jó lenne olyat, amit a terhesség után is tudok hordani, tavaszra-őszre.

Nagy pocim van, 29 hetes vagyok, de kinéz 34-nek is, újabban több helyről hallom. :)


2010. márc. 16. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, amilyen lassan jön az a tavasz, csak remélni merem, hogy eljön addig, míg be nem vonulunk szülni :)

Poncsót fogok hordani, alapból megvan, na, abba bele lehet férni óriási pocakkal is!


34hetes

2010. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még 5 hetem van hátra a kiírtig. Nagyméretű pulóvert, vagy a téli dzsekimet kigombolva. Erre az 5 (vagy kevesebb) hétre luxusnak érzek beszerezni sokezer forintokért egy terheskabátot. A 29. hét persze más, neked még rengeteg időd van. :-)
2010. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én anno poncsót hordtam. Ha szeles volt az idő vagy hűvösebb volt, felvettem alá még egy vastagabb garbót vagy átmeneti kabátot (begombolni már nem tudtam, de a hátam legalább nem fázott). A hasamat a kismamanadrág elasztikus része takarta. Én is nagy pocakos voltam, sokszor megjegyezték, hogy biztosan ikreim lesznek. Alapban vékony testalkatú vagyok és 2 hósan már látszódott a pocakom.

Jó egészséget és boldog babavárást!

2010. márc. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Én sem veszek, igaz én is jóval több idős vagyok mint te (33hét), a helyedben valami kötött kardit vennék, az nyúlik és ki tudja, lehet, hogy nem is lesz tavasz! Az elmúlt években is gyorsan jött a meleg, átmenet szinte nem is volt! Drága kabátot ne vegyél!
2010. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm 1 turiban 200 ft-ért vett magának kabátot arra a pár hétre, míg megszült + a férjéét is felvette néha.
2010. márc. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is poncsót vettem!!!
2010. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a poncsosokhoz. Igaz, nekem forditva volt, tel vegen szultem, osszel hordtam a poncsot.

Volt tobb is, amugy is szeretem es jol is alltak. Pedig en szoknyas, csizmas voltam, de azzal is nagyon jol nezett ki.

2010. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!