Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keresztben fekszik a baba, de...

Keresztben fekszik a baba, de ha fejvégű lesz, akkor majd könnyebb lesz a terhességem?

Figyelt kérdés
Ülni sem jó, fekve sem és állva sem, sétáláskor meg nehéz a hasam, fájdogál is. 28 hetesen fejvégű volt, akkor csak fulladtam a sétától, most a 32 hetesen keresztben feküdt és állandóan fájdogál a hasam, de nem görcs, csak mintha nyomná mindenemet. Ha befordul, akkor jobb lesz majd?
2015. okt. 15. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
babám a 32. héten fordult fejvégűbe harántból. nekem onnantól nehezebb lett, a hasam is sokkal nagyobb lett. főleg a vége felé, mikor már mindent nyomott ott lent. de azért örülök, hogy végül befordult
2015. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 33 hetesen fordult harántból fejvégűbe. Csak azt vettem észre, hogy máshol érzem a babát, nekem se könnyebb, se nehezebb nem volt utána. Majd 1-2 héttel később már nyomta a szeméremcsontomat mondjuk.
2015. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na, akkor ez bíztató...akkor sem lesz jobb. Ezt az öltözést nem tudom, hogy fogom még 1,5 hónapig bírni, olyan nehéz.. első terhességemnél semmi ilyen nem volt... :-(
2015. okt. 15. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:
A végén már semmiképp sem könnyebb, mert egyre nagyobb a baba. Nekem annyiban lett mégis jobb, hogy amikor haránt feküdt, állandóan a bordáimat feszítette, ez elmúlt, de ahogy növekedett, mindent nyomott. :)
2015. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. okt. 16. 14:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, azért leírom, hátha valaki olvassa még...nekem 37. héten fordult be és azóta, mintha nem is lennék kismama, minden tünetem elmúlt, könnyebb lett sokkal, nem is fulladok, kényelmes fekve és ülve is, szóval jobb lett. Befordulhatott volna korábban is! :-) Én nem érzem, hogy bármit is nyomna, még 1 hetem van vissza...
2015. nov. 27. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Az jó. :)
2015. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!