Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami trükk vagy tipp...

Van valami trükk vagy tipp ahogy meg lehet állapitani hogy a baba fejvégü-e? UH-n kivül.

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha már a vége felé vagy akkor érzed meg látod hogy hol rugdos.
2013. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A doki tapintással meg tudja állapítani, én magamnak így kívülről sose tudtam, egyiknél sem vettem észre, hogy befordult, csak a 27-28 hetes UH-n közölték mindkét babámnál, hogy már koponyavégű fekvésben van. Én így is ugyanúgy érzem lent a hólyagnál is amikor rugdos, mert az egész baba mozdul olyankor, és a fejével üti lent a dolgokat. :)
2013. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Én érezni nem éreztem azt,hogy mikor fordult be,én csak onnan gondoltam és sejtettem,hogy már fejvégű lehet,hogy fent a köldököm felett jó nagy mozgások voltak,lent a medencémnél meg a hüvelyemnél apróbb motoszkálásokat éreztem,olyan lüktetés szerű dolgot éreztem.Hát be is jött a megérzésem,mert már a 30. heti SZTK-s Uh-on fejvégű volt,aztán mentem 32 hetesen is Uh-ra a kórházba,és akkor is fejvégű volt.És azóta is ugyan így érzem őt mozogni,szóval biztos vagyok benne,hogy még mindig fejvégű,de már maradjon is csak így!!


32+6 hkm

2013. márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
első babás vagyok és nem igazán tudom mi hogy van,az a fura hogy ha állok vagy ülök akkor egész fenn a méhem tetejénél érzem a mozgást de ha fekszem akkor meg eléggé lent lehet érezni és nem tudom hogy akkor hogy is lehet odabenn a kis drágám,26hetesen mondták hogy fejvégü de semmit nem jelent mert még bőven tud forgolodni
2013. márc. 18. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Még esetleg a csuklásából tudsz majd követheztetni rá. De ezt csak a 30. hét után érzed igazán. Ha köldök alatt érzed, akkor fejvégű.

A 26. héten nekem még faros volt, de a 32. héten már be volt fordulva.

2013. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ma voltunk UH- és fejvégü még mindig,a doki biztatott hogy kevés az esély hogy vissza forduljon,remélem,is hogy igy marad már!
2013. márc. 28. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!