Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » G1 Intézet 4D Babavízió rendelő?

G1 Intézet 4D Babavízió rendelő?

Figyelt kérdés
Online szeretnék időpontot foglalni és az első lépésnél kéri hogy válasszam ki a rendelőt ezzel a szöveggel: "Kérjük, abba a rendelőbe foglaljon időpontot, amelyik a terveinek megfelel! A helyszínen nem áll módunkban másik rendelőben fogadni Önöket!" viszont mindenhol csak 1 címet találok (1036 Budapest, Lajos u. 74-76). Nekem mind a kettő megfelelne, de honnan lehet tudni hogy melyik hol van? Vagy egy épületben van a kettő? Szívesen fogadok véleményeket is a helyről! (26 hetesen szeretnék majd elmenni)

2015. okt. 15. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly voltam a G1-ben. A címe a Lajos u. 74-76. És ez 1 db hely, szóval nem 74 és 76. Érted. :)))

1 épület, 1 bejárat.

Amúgy nagyon-nagyon aranyosak, kedvesek, alaposak. Kapsz egy videót, 1 képet, egy leletet és egy jelszót, amivel a honlapon lévő képekhez , amiket mozizás közben készítenek, hozzáférsz.

2015. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, a cím tiszta :D

Akkor ha az alapra szeretnék menni akkor mindegy hogy melyiket jelölöm be hiszen úgyis egy helyen van, igaz?

2015. okt. 15. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Ok :D

Igen, mindegy.

2015. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor mindjàrt foglalok is :)
2015. okt. 15. 22:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi 27 hetesen voltunk, nagyon igényes hely és gyönyörű felvételeket kaptunk. a személyzet is kedves, csak jót tudok írni.


Amúgy mi is csak 4d-re mentünk, de direkt abba a rendelőbe foglaltam helyet, ahol a fötoszkópos képalkotás is elérhető, mert egy rövid időre megmutatták úgy is a babát. Tényleg nagyon élethű, utána itthon a kapott dvd-ből pedig azokat a képeket is ki tudtam "vágni".

2015. okt. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!