Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy nem a baba...

Normális, hogy nem a baba mozgását érzem először, hanem csak azt, hogy éppen hol van?

Figyelt kérdés

Ha hanyatt fekszem, már szinte mindig érzem, hogy középen vagy picit jobbra van, mert kidudorodik és ott kemény. Magát a mozgást mèg nem.

14. hét óta érzem ezt, most már szinte mindig! Kézzel tapintva is érzem,

15 hkm


2015. okt. 18. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
15 hetesen biztos nem a gyereket érzed kidudorodni.
2015. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát fogadunk?! Gyere és tapintsd meg :)

A kidudorodást nem látványosan értem, de kézzel tapitható, hol van éppen...

2015. okt. 19. 07:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nagyon is lehet érezni azt hogy hol van a baba hiszen én is éreztem elég korán( 15-16 hetesen). Nem amocorgását hanem , hogy bekeményedett azon az oldalon a hasam. Furcsa érzés volt és nálam leginkább az autóban történt és később mikor már a testrészeit is éreztem mert annyira kidugta, rájöttem nagyon nem szereti a döcögős utat. Szerintem a megnagyobbodott méhet lehet előszőr érezni7-8 hetesen aztán a babát ahogy vándoról benne, aztán ahogy rúgdal.
2015. okt. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A méhet nem éreztem, lehet azért, mert hátrahajló, és ahogy nő a baba, kezd kiegyenesedni.

Szóval én se a mozgást érzem, hanem kemény ott, ahol éppen van (már ha jobban közelebb van a hasfalhoz). Mikor beljebb furakszik a méhben, akkor nem érzem, de most már minden nap érzem, főleg hanyatt :)

De amúgy is érzem, hogy már van bent vki, érzem a hasam alját.

Köszi a választ :)

2015. okt. 19. 12:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Normàlis. Kisfiamnàl a mozgàst éreztem,kis bökdösést,de ő kézzel làbbal a hasam fele volt. Most a màsodik babàt úgy érzem ahogy te,de ő főleg hàttal vagy popsival " tàmad"- az uh-k szerint is. Szerintem sok múlik azon,hogy merre és hogyan " màszkàl". Legalàbb megnyugtat,hogy érzed Őt 😁.
2015. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen :)))

Köszi a válaszokat! :)

2015. okt. 20. 08:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező nagyon normális és természetes dolog,ez amit leirsz.
2015. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2015. okt. 24. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!