Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 22 hetes.20....

Holnap leszek 22 hetes.20. hét óta érzem a baba mozgását, első baba. Eddig figyelnem kellett, nem sokat mozgott. Tegnap este óta viszont megállás nélkül mozog egyfolytában. Ez normális?

Figyelt kérdés
Másnak is volt ilyen, hogy egész nap mocorgott a baba?Természetes vagy bajt jelezhet?

#állandó magzatmozgás
2015. júl. 20. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy természetes. Rengeteg helye van. Gondolom neked is vannak napjaid amikor nem birsz magaddal és sokat mozogsz nem? :) van mikor lustább, van mikor nagyon aktív.
2015. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze,hogy normális. A sok mozgásnak ezer oka lehet pl. front, finomat ettél/ittál stb.

Egyáltalán nem baj,hogy sokat mocorog :)

2015. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És nem baj, hogy egész nap nem áll le a mocorgással? Tegnap este óta érzem folyamatosan, megállás nélkül, hogy mocorog. Nem baj, hogy nem pihen? Így mikor fog aludni?

Eddig pont, hogy nézegetnem kellett, mert annyira keveset mozgott, kicsit ijesztő, hogy most ennyire nem áll le. Első terhességem, és félek, hogy baj lehet.

2015. júl. 20. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:
En is pont 22 hetes vagyok ;) nekem multheten volt ugy hogy szinte megnem alt 2 napig, azon izgultam. Utana jott 2 nap alig ereztem azon izgultam. Mara vissza tert a regi stilusara , kicsit par percet bejelentkezik tobszor is egy nap :). Szerintem nincs miert aggodni :)
2015. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De aranyos :)) Na igen, ha sokat mozog, azon izgulunk, ha meg nem, akkor azon :)) Még mindig tart a turbó üzemmód, éjjel is végig pörgött, és most is :)
2015. júl. 21. 11:00
 6/6 anonim válasza:
Én 30.-án töltöm a 23 hetet. Nekem is van olyan nap amikor figyelni kell a mozgást, pl tegnap is alig mozgott. De éjszaka bepótolta. :-) folyamatosan mozgott. Ő a 4. babám, az első magzatmozgást is csak a 20. hét környékén éreztem először, annak ellenére hogy többedjére vagyok várandós :-) nagyon meg voltam ijedve, mert a meglévő nagyok már 16. héten aktívan mozogtak folyamatosan.
2015. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!