Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+3 terhes vagyok. Két napja...

8+3 terhes vagyok. Két napja erős bélgöcseim vannak, és híg, napi egyszeri székletet tapasztaltam (hasmenés szerű). Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Az ultrahangon minden rendben volt,a baba szépen nő,van egy pici felfázásszerű hüvelygyulladásom,amit a doki orvosolt.

Hallottam,hogy a terhesség alatt a átrendeződnek bent a dolgok,lehet ez amiatt van?

Másnak volt már ilyen?

Rossz étel vagy gyümölcs kizárva.


2010. márc. 16. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
ugy néz ki neked igy reagál a szervezeted, ha nem rosszabbodik az állapotod, vagy nem javul 1héten belül, azért emlitsd meg a dokinak! a terhességre általában a székrekedés jellemző velejáró, ugy néz ki nálad az ellentéte...amugy nekem kb a 20ik hétig volt székrekedésem, utánna beállt,de nekem is előfordult már 1-2 napig tartó "indokolatlan" hasmenés..:)
2010. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedned kell magnéziumot? Mert pl. az is okozhat lágy székletet ill. fokozottabb bélmozgást.
2010. márc. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
IGEN.
2010. márc. 18. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!