Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20-21 hetesen minden nap...

20-21 hetesen minden nap erzitek a babatokat mozogni?

Figyelt kérdés
Elso baba, 17 hetesen ereztem eloszor magzat mozgast, de nem minden nap. Nem reg valtak erosebbe a mozgasok es most mar mindig jelentkezik, mar az apukaja is erezte. 5 napja voltunk uh-n, minden rendben volt. Ma toltjuk a 21. hetet, de ma valahogy alig ereztem megint, csak ilyen apro rezduleseket. Elozo este pedig, megbokdosott parszor. Vagy most pihi napot tart?
2015. okt. 20. 01:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen nap, persze! Meg aztán nem egyáltalán nem érezted, azért az se mindegy. Én azt vettem észre, hogy komor, esős időben kevésbé aktív.
2015. okt. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A babaknak is vannak sajat ritmusuk ahogy nekunk is.mi sem vagyunk mindennap fittek es energikusak hanem van amikor faradtabbak,nyugisabbak, nyugosobbek stb...rajuk is hatnak a frontok ahogy rank. Nalam pl en azt vettem eszre hogy nagy nyari melegben szinte semmit nem mozgott szerintem vegetalt ahogy en is😀😀 ha mindennap erzed az jo. Ha nagyon nagy elteres van pl egesznap nem erezted egyaltalan vagy tulsagosan erosnek es extremnek erzed a mozgasokat az eddigiekhez kepest akkor erdemes utana nezni dokinal hogy mi a helyzet. Akkor sem biztos hogy van valami baj de inkabb menj foloslegesen. Egy ido utan rajossz hogy o hogyan es mennyit mozog igy konnyen kiszurod ha valami nem oke.
2015. okt. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es jól leírta. Én is éreztem már 20-21. héten minden nap, egyszer volt egy lustább napja, de az is lehet, hogy csak éppen úgy helyezkedett, hogy kevésbé éreztem, hiszen még sok helye van bent. De szerintem is inkább egy fölösleges kontroll a dokinál, ha egésznap nem érzed, vagy nagyon máshogy érzed, mint máskor. Átlagosan azt szokták mondani, hogy 12 óránként kellene érezni, hogy megmozdul, és napi 3x megnézni, hogy 2 órán belül megvan-e a 10 mozgás, de ezt asszem már csak a 28, vagy 34. héttől kell nézni, nem tudom pontosan.
2015. okt. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Ma mar jol ereztem a picit :) Bepotolta, tegnap nekem is nagyon nyugis napom volt, lehet azert lustizott o is. Ma mar dolgoztam, igy o is mozgekonyabb volt. :)
2015. okt. 20. 20:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy mas helyzetbe volt, ahogy irtatok.
2015. okt. 20. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:
20+4 napos vagyok, második baba, és minden nap érzem őt mozogni. Viszont lényegesen kevesebbet mozog, mint anno a lányom. Ő táncot járt esténként, a tesó inkább csak bök párat. Mintha tudatni akarná, hogy jól vagyok, ne aggódj, csak kicsit lusta. :)
2015. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!