Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyérre ti mit használtok?

Aranyérre ti mit használtok?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok és nagyon szenvedek tőle...
2015. okt. 20. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Reparon kúp + kenőcs egyszerre.

Igaz, nekem szülés után jött ki egy kb. dió nagyságú, de 1 hét alatt elmúlt tőle.

2015. okt. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem a 8. hónapban megműtöttek a harmadik terhességem alatt. Ez volt az egyetlen megoldás.

A doki azt mondta, hogy lehetne krémezgetni, meg kúpozni, ami vagy használ vagy nem (a nagy nyomás miatt), és szerinte ha sikerül is, szüléskor tutira újra kijön, viszont ha kivágja, akkor ott ugyanazon a helyen soha többé nem alakul ki.

Én ezt választottam.

Piszkosul megszenvedtem a műtéttel, de utólag úgy gondolom jól döntöttem. A megelőző szüléseim mindegyikénél kijött szüléskor és utána kínlódtam, így viszont nagyon gyorsan regenerálódtam szülés után, gyakorlatilag 3 hét múlva már szökelltem. :)

2015. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon gáz, a vény nélküli kúpok, krémek semmit nem érnek...


Szerintem érdemes lenne elmenned a proctológiára és szakorvossal megnézetni, ő tud olyan gyógyszert adni, amit csak szakorvos írhat fel és használ is.

2015. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, első kőrben jól bevált kúpot és krémet szeretnék megpróbálni, majd a szülés után proktológushoz menni.

Szóval, még mindig várom a terhesség alatt bevált aranyér kúpok és kenőcsök javaslatát! :)

2015. okt. 23. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!