Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit használtok aranyérre?...

Mit használtok aranyérre? Kenőcs, kúp terhesség alatt? 33 hetes km

Figyelt kérdés
eddig egyszer fordult elő,hogy picit véres volt a wc papír,mostanában lettem székrekedéses
2010. dec. 6. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha "csak vérzel", akkor még lehet hogy nincs aranyered, csak felrepedt a végbeled a kemény széklettől.


Ebben az esetben különösebbet nem kell tenni, "csak" a székletet fellazítani.

Táplálkozással, sok folyadékkal. Kerüld a csokit, kakaót, banánt rizst. Ha tudsz, egyél teljes kiőrlésű kenyeret, és sok rostosat.


Ha ki tudsz tapintani aranyeres csomót (bár a pocaktól nem tudom, mennyire tudsz benyúlni, és nem is biztos hogy kell!), akkor lehet használni valami vény nélkülit.


Egyébként pedig székletürítés előtt kend be az ujjad valamilyen zsíros krémmel (Bepanthen pl.), és nyúlj be, krémezd be magad, ameddig tudod. Így könnyebben kicsusszan a széklet. (Nem valami gusztusos, de használ...)


Ha hajlamos vagy erre, akkor lehet, hogy minden igyekezet ellenére romlani fog, viszont ha csak terhességnél jött elő, akkor nagy eséllyel szülés után semmi bajod nem lesz ezzel megint.


Jó pocakosodást!

2010. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

nekem a szülés után jött ki,pedig császárral szültem!semmilyen kúp és kenőcs nem használt amíg a gyógyszertáros ajánlott 1 homeopátiás golyócskát!1 hét alatt elmúlt és nem is jött vissza!szerintem kérdezz rá!

2010. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sperti kenőcsöt használok, mert már kijött. Amíg vérezgettem székletlazításnak kamillateát ittam, napi 3szor, ettem tamarinlax lekvárt is, de csak egy üveggel, mert a kamilla nagyon hatásos volt.

39 hetes km

2010. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!