Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek minden rendben van?

Szerintetek minden rendben van?

Figyelt kérdés
Pénteken teszteltem pozitivat.mivel a menstruációm nem eppen rendszeres igy nehez megmondani hogy mikor volt ovum. hétfőn voltam ultrahangon hogy biztosra menjek de a doki nem látott semmit sem.elküldött vérvételre aminek holnap kapom meg az eredményét.ami aggaszt az az hogy semmi tünetem nincs azon kivül hogy a mellem, nagyon megnőtt es néha erősebben néha enyhébben de fáj.szerintetek minden rendben lehet?
2015. okt. 20. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Minden rendben van, csak túl korán mentél orvoshoz, semmi egyéb :)
2015. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Kár ilyen korán uh-ra menni, az én dokim teszt után 10 nappal kérte. A tünetek nem kötelezőek, nekem pl. nem volt semmi különös. Ha lesznek is, azok is igazán 6-8. héttől indulnak.

26+4 hkm

2015. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudjuk megmondani!
2015. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. csütörtökön kell visszavinnem az eredményt a dokinak. hcg-t nézik.mi lenne a normális eredmény aminél azt lehet mondani hogy igen is baba van? 4teszt ugye nem hazudhat? abból a negyedik egy clearblue digitális teszt ami mutatja hány hetes vagyok. nekem 3+-t irt
2015. okt. 20. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lazíts!
2015. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudhatjuk, hogy minden rendben van-e, azonban az UH valószínűleg még korai volt. Engem anno majdnem 6 hetesen rendelt be a dokim UH-ra, pedig 2 nappal a késés után már hívtam, hogy pozitív tesztem van. Az aluszékonyságon kívül semmi kirívó tünetem nem volt, szóval erre nem lehet alapozni.
2015. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem.köszönöm mindenkinek a válaszát.Bizom benne hogy minden rendben lesz mert már nagyon várjuk a kis csöppséget :)
2015. okt. 20. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!