Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megijedtem az előbb, a...

Nagyon megijedtem az előbb, a férjem megbotlott, nekiesett a szekrénynek, és azt hittem ráesik, a hasam hirtelen összerándult, és rámjött a sirás, ez árthat a babának? 31hetes vagyok

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. márc. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nyugodj meg csak nagyon meg ijedtél, de remélem semmi baj nem történt!

Kicsit pihenj le, hogy megnyugodj!

Jó egészséget!

2010. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, csak megszeppen egy picit. Én 28 hetes voltam, mikor vizsgálatról hazafelé menet átrohant előttünk egy kutya. Elütöttük, borzalmasan kiborultam, remegtem, szédültem, kiesett a telefon a kezemből, mikor az állatorvost hívtam. Bevittük az állatorvoshoz, megműtötték, és szerencsére életben maradt. Egész nap mocorgott a picúr a hasamban, de baleset után alig mozdult. Szerencsére volt itthon szívhang hallgatónk, így tudtuk, hogy rendben van. Csak este, mikor egy kád vízban sikerült ellazulnom indult be újra. Nem lesz baj, ne aggódj!
2010. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem lesz baj!Csak megijedtél.Én kb.nnyi idős terhesen estem hasra(kutya kergetés,hogy ne fogja meg a pipit)és a pocak előre huzott ahogy megindultam hogy futok:-DSemmi bajunk nem lett!Egészséges lánykám lett,igaz én is féltem hogy nem-e megüttem,de a női test egy csoda,megvédte!
2010. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már megnyugodtam,csak ahogy hirtelen összerándult a pocakom,az is megrémisztet,nem éreztem még ilyet.Kicsit lefeküdtem,kezd mocorogni a babám.
2010. márc. 17. 09:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is estem el úgy 4 hónapos terhesen, ónos eső után, tükör jégen, szerencsére fenékre ültem és nem hasra estem :(
2010. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!