Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ösztrogén tartalmú hajvíz?

Ösztrogén tartalmú hajvíz?

Figyelt kérdés

Szülés utáni hajhullásra állítólag segít az ösztrogén tartalmú hajszesz, de használt már valaki ilyent? Tényleg segít? Mi a neve, mennyibe kerül és hol lehet ilyent kapni?

Esetleg linkeljetek, ha tudtok erről valami infót. Én a neten csak annyit találtam, hogy van ilyen, de hogy hol.....?


2010. márc. 17. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem találtam még ilyet, de a magas ösztrogénszint miatt nem hullik a haj annyira terhesség alatt, de amint a szülés után leesik ez a szint, elkezd hullani a feleseg, ami a 9 hónap alatt bent maradt a fejbőrben. Tehát ezzel a hajszessszel ugyanazt éred el, nem fog tudni kijönni a felesleg. Szerintem, hagyd kihullani, tudja ő, mi a jó neki, :), adj neki egy fél évet vagy egyet, és utána majd gondolkozz a dúsításon, A-vitaminon, cinken, stb-n, amivel majd erősíted és fényesíted.
2010. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de ez így brutális. Marékszám hullik,kilátszik a fejbőröm, lassan már kopasz leszek, pedig még csak 3,5 hónapja szültem. Nem hiszem, hogy ez így normális...
2010. márc. 18. 07:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig sajnos alaphelyzetben nornális. :( Egyet próbálj még meg, kérj beutalót laborba a háziorvostól, és nézess TSH-t! Mert ha a pajzsmirigyed belassul (szülés után hajlamos bárkinél!!), akkor is hullhat nagyon a haj, meg akkor már vérképet is kérj, hátha vérszegény lettél! Ha ezek okék, akkor sajnos meg kell várni azt az 1 évet, mire a haj visszaáll a terhjesség előtti szintre.

1. voltam

2010. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!! :-)
2010. márc. 19. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!