Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg gond lehet terhességné...

Tényleg gond lehet terhességnél, ha én B - vagyok, a párom pedig A+?

Figyelt kérdés
2015. okt. 26. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anya rh-, akkor az orvosok tudják a dolgukat. Emiatt gond nem lesz, csak szólni kell.
2015. okt. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd kapsz ellenanyag injekciókat. Anyukám is kapta.
2015. okt. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg nem a párod Rh faktorja számít, hanem a magzaté. És ha a magzat is negatív, akkor nincs semmi probléma.
2015. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 Nem biztos, hogy kap ellenanyagot, csak akkor fog kapni ha a magzat rh+ lesz. Egyébként első terhességnél ez egyáltalán nem probléma, a másodiknál lehet gond, ha az első magzat rh+ plusz és nem kapott ellenanyagot az rh - anya.

Én is rh - vagyok (apa +) mindkét gyerekem rh- így sosem kaptam ellenanyagot.

2015. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lesz plusz egy ellenanyagszűrés 28 hetesen, ez nincs a pozitívosoknak, meg vesznek vért szülés közben is meg a babától is és ha a baba pozitív, kapsz anti d-t. Semmi más hátrány nincs ebből, nyugi. (Én 0-, férjem a+, baba a+)
2015. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyukám B+, én B+, mégis kapott ellenanyagot. Mondjuk, 32 éves vagyok...lehet régen adtak mindenkinek.
2015. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindegyikőtöknek! :)
2015. okt. 27. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!