Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon terhes vagyok? Tobbi lent.

Vajon terhes vagyok? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Elnezest az ekezetek hianya miatt . Szeptember 26-an volt meg a mensim . 30-31 naponta jon meg . Ovszerrel vedekezunk a parommal , de kb. 4 hete volt egy eset mikor szakadt , de nem elvezett el ! Nem jott meg , nagyon faj a mellem , furcsan erzem magam .. enyhen gorcsolget a hasam , a testhom 37.1 atlagban 36.8 szokott lenni . A teszttel varok pentekig . Orulnek meg nem is a kis jovevenynek , 3. gyerkoc lenne .. szerintetetek mivan a dologban ?

2015. okt. 27. 05:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit írtál tünetet, lehet pms is, de ha nem jönne meg, akár ma-holnap is lehet tesztelni, Úgyis annak az eredménye lesz a tuti. Ha nem jön meg péntekig és negatív a teszt, akkor pénteken vagy hétvégén ellőnék még egy tesztet.
2015. okt. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha 30-31 naponta jon meg, akkor meg szinte nem is kesik es ezek a tunetek jelezhetik a mensit is. Nekem pl a homersekletem is mindig csak aznap reggelre esett le, amikor megjott.

En azt mondom hogy minimalis az esely a terhessegre, ha csak az az egy baleset volt. Koran is tortent es max az elovaladek juthatott be.

Ha negy hete tortent ez es valamilyen oknal fogva olyan koran volt a peteeresed, akkor mar tesztelhetsz most is, nem kell a pentekre varni.

2015. okt. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vettem tesztet . Gabriel. Ott van halvanyan a masodik csik. Koszi a valaszokat
2015. okt. 27. 08:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy megosztottad velünk a fejleményeket!


Én azért bízok benne, hogy ha most nem is, de később nagyobb lesz az öröm. Úgy vettem ki szavaidból, hogy megtartanátok. Boldog babavárást!

2015. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!