Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nóra névről mi a véleményetek?

Nóra névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 27. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha lányunk lett volna, akkor Nórának neveztük volna. Szép, egyszerű, vállalható gyereknek és felnőttnek, itthon és külföldön is.
2015. okt. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem tetszik, mert nagyon undok Nórákat ismerek, de csak ezért, a hangzása szerintem jó.
2015. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Nekem unalmas... Már a Dóra sokkal jobban tetszik, peidg hasonló kaliberű, de valahogy az mégis más.
2015. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik! Szép hagyományos név, ami nem gyakori manapság (mint a Hanna és az Anna amiből átlagban 2-3 van egy ovis csoporton belül). Mi is gondolkodtunk rajta, benne volt a 3 kedvenc között.

Megnyugtató, hogy vannak még normálisan gondolkodó szülők és nem szúrnak ki a gyerekükkel az új keletű idióta nevekkel mint a Norina, Afrodité és még sorolhatnám! :)

2015. okt. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, férjemnek is, nálunk listás is lehetett volna, ha lányt várunk:)
2015. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15 hos lanyomat igy hivjak. Dora nem illett a vezeteknevhez, a Nora igen. Imadjuk, es a jelentese tiszteletremelto.
2015. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
Végtelenül unalmas.
2015. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem tetszik.
2015. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 agleh ***** válasza:
39%
Nagyon szép név, a legjobb barátnőmet is így hívják. VISZONT nagyon gyakori, a környezetembe sok Nórát főként piciket ismerek. Én nem adnék olyan nevet amiből sok van...
2015. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!