Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni kismamák, kihez...

Debreceni kismamák, kihez jártok terhesgondozásra?

Figyelt kérdés
Van fogadott orvosotok? Meg vagytok vele elégedve?
2015. okt. 27. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne :)


Én nagy nehezen kaptam egy időpontot a klinikára egy nőgyógyászati vizsgálatra, ami után remélem meg is uh-oznak. Az OTI-ba csak november közepe felé kaptam időpontot, azért kértem a klinikára is mert mindenképpen szerettem volna a 6. hét környékén tudni, hogy jó helyen van-e a pici és hogy minden rendben van-e. Olyan nehéz időponthoz jutni, hogy elgodolkodtam egy magándokin, utána keresgéltem, de szinte teljesen be vannak táblázva. Én Aranyosi János és Zatik Jánost néztem, de szerintem nem lesz végül fogadottam.

2015. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Aranyosinál már voltam, alapos, csak egyszer kavart az időponttal és akkor megsértődtem rá :D

Én úgy gondoltam, hogy a pecsétekre miatt eljárok a Kenézybe (de csak azért, arra is rámegy a fél napom), amúgy meg ha meg akarom kukkolni a babát vagy ha kell vmi, elmegyek magándokihoz.

De a fene sem tudja ezt követni, kéne igazolás a családi adókedvezményhez meg az apaságihoz, meg nem árt, ha van fogadott dokid, de hogy őszinte legyek, eddig még nem találkoztam olyan orvossal, akiben úgy 100%-osan szimpi és akire rábíznám a terhességemet.


Te hány hetes vagy most? Én 13.

2015. okt. 27. 18:44
 3/8 A kérdező kommentje:
*aki úgy 100%-osan... Elírtam.
2015. okt. 27. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 29 hetes vagyok, de nincs fogadott orvosom. a kenézybe szülök van sok ismerősöm szülésznők, csecsemőápolók. Jó kezekben leszek. :)
2015. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mind a két lanyom a klinikan szültem es ott szülnek harmadjara. En most fogadtam orvost mondjuk en videki vagyok. Szoboszlon volt vervetelem meg pecsetek de minden masert dr. Erdődi balazshoz jartam. Jo orvos majusba nyilt magan praxisa. Csak ajanlom. Nincs elszállva arakban sem. Zatik nagyon draga 150korul mozog csak a szülés. en végül a helyettesnel szültem aki szinten remek orvos nem maradtam egyedül mig szabadsagon volt az orvosom. Dr. Deli tamas. Ő is remek orvos. Egyikuk sem a penztarca méretét nézi.
2015. nov. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Erdődit sokan dicsérik, gondolom, nem véletlenül.

Én a Kenézybe tartozom, ott tudtok normális dokit?

2015. dec. 1. 16:39
 7/8 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, Aranyosi Jánost sokan szeretik úgy hallottam.....
2015. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen erdodi nagyon jó orvos. Nem tudom en a kenezyt élből elutasitom. Nekem az orvosom az ugyeletes szülésznőm is remek volt. Hát passz.

Aranyosi is jo. Meg Lukacs doktor úr is. Arakba nem tudok hozzájuk mit fűzni.

5os.

2015. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!