Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van-e aki a debreceni Kenézy...

Van-e aki a debreceni Kenézy Kórházba jár terhesgondozásra? Ki az orvosa és mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
32+3 hetes terhes vagyok,és a Kenézybe járok Dr. Demeter Miklóshoz,tudom ajánlani mert kedves aranyos doki!!!ritka az ennyire törődő orvos!!! meg is fogadtam,így már annyira nem is félek a szüléstől!
2011. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én 16+3 hetes vagyok, és nincs orvosom. Első baba és gondolkodom, hol szüljek és kinél.
2011. febr. 6. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 16+4 vagyok ma. tehát egyidős terhesek vagyunk!

Én Dr Tarczali Dezsőhöz járok. Ami jó benne, hogy jó sokat beszél. Nekem meg pont ez kell, mert sokszor nem is jutna eszembe mit kérdezzek.

Hogy vagy?

2011. febr. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi jól vagyok, ma voltam vérvételen, AFP stb. Debreceni vagy?
2011. febr. 7. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pénteken voltam AFP-n , csütörtökre meg is lesz az eredmény.

Nem vagyok debreceni

2011. febr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a Kenézybe járok s az orvosom pedig Szilvási Ferenc. Én 22 hetes vagyok a második babánkkal. Az elsővel végig Demeterhez jártam én is, de mikor szültem szabira ment, így átadott Szilvásinak. Most pedig a második terhességemnél hozzá járok. Mindkét orvos jó szerintem. Demeter végig normális volt.A barátnőm 4 hete nála szült s azt mondta rendes , kedves figyelmes volt. Szilvásiban sem csalódtam, nagyon rendben volt minden az első szülésemnél. Remélem most is az lesz.Mindkettőt nyugodt szívvel ajánlom Neked.
2011. febr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2011. febr. 11. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!