Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szurulás ellen valami tipp?

Szurulás ellen valami tipp?

Figyelt kérdés
Szornyu szorulasom van sajnos...8hetes terhes vagyok. Sajnos mar eleg elviselhetetlen...mit tudnatok ajanlani ami hasznalna? Elore is koszonom
2015. okt. 29. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Reggel egy pohár langyos aszaltszilva-lé. Gyógyszertárban vagy gyógynövényboltban kapható.
2015. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok rostos gyümölcs, zöldséges ételek, narancs és magnézium nagy dózisban, vagy gyógyszertárban adnak magnézium alapú hashajtót is. Érmes a táplálkozással rendben tartani amúgy végig és a sok magnézium úgyis fog kelleni, az meg egy szint után meghajt.
2015. okt. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a xilites szilvalekvár az adu ász.


[link]

2015. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenképp kiprobálom a tanácsokat!
2015. okt. 29. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Tamarinlax lekvár és a Hunyadi keserűsós víz vált be. Pedig előtte végig próbáltam sok mindent. Még kovászos uborkát tejjel is. :D
2015. okt. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!