Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mi segített az állandó...

Nektek mi segített az állandó hányinger ellen? Egész napos és szinte enni sem tudok, hányni konkrétan nem kell, van ellne valami tipp?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Az idő, semmi más.

18. hét végével elmúlt. De nem egyik pillanatról a másikra, ahogy sokan írják, hanem 4-5 nap alatt fokozatosan. Egyszer csak észre vettem, hogy jobb. El sem akartam hinni...

2013. okt. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más válik be, nekem anno a narancstól elmúlt.
2013. okt. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a magne b6 mellé,eszek egy sima b6-ot,az hányingerre jó,viszont én van úgy két napig alig eszek mert minden visszajön,nem marad bennem semmi.Meg tudom ,hogy ilyenkor nem egészséges,de nekem a cola segít,csak egy kis pohárkával.Ezt én is ismerőstől hallottam,és nekem bevált.
2013. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jéghideg Coca-cola.

Először nem mertem inni a koffeintartalom miatt, de a dokim mondta, hogy csak nyugodtan. (Persze nem literszám. :D)

2013. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is a cola.az első 12hétben minden este innom kellett:)
2013. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Salvus viz.
2013. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!