Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nem ment 3D/4D-s ultrahang...

Aki nem ment 3D/4D-s ultrahangra, miért nem ment/megy?

Figyelt kérdés
Nem sajnáljátok/sajnáltátok, hogy kimaradt?

#3d 4d ultrahang
2015. nov. 1. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
A doki megcsinálta kérés nélkül is többször, ezért külön nem fizettünk. Igaz, így csak néhány másodperc volt az egész.
2015. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Mi se az élményért mentünk, hanem mert egy nagyon alapos 2D-s vizsgálat előzte meg, az ár pedig ugyanannyi lett volna.
2015. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Az első gyereknél még csak kevés helyen volt és iszonyat drágán. A minősége...hát szerintem nem érte meg az árát. Mi akkor építkeztünk, az orvosom pedig hosszú, alapos uh-vizsgálatokat végzett, fel is vettük. Szóval ezért nem mentünk, és nem bántuk meg. A másodiknál meg azért nem mentünk, mert az elsőnél sem voltunk, nem a pénzt sajnáltuk. Tudom, le leszek pontozva, de nekem nem is tetszenek ezek a képek igazán. A lényeg az, hogy semennyire nem hiányzott az életünkből. :)
2015. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt első gyerkőcnél sem csinàltattunk, akkor nem volt rà keret, meg nem is igazàn akartuk, inkàbb a kombinàlt tesztet fizettük. Most a màsodiknàl màr majdnem meg akartuk csinàltatni, aztàn el kellett mennünk szìviltrahangra+ ugye a genetikai ismét. Alaposan àtnézték a babàt, ìgy nem érzem szükségét. A babamozi meg nem izgat. És az egyenlőség is megmarad :)
2015. nov. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen feleslegesnek tartottam, tartottuk a férjemmel. Mi megbánni való van ezen?
2015. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hát az, hogy sokan mondják, hogy mekkora élmény.

Mi sem megyünk, nekem annyira furák azok a képek.

2015. nov. 1. 23:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi voltunk 4Dn. Elso baba es nagyon kivancsiak voltunk az arcara. Csak ugy hogy legalabb nagyjaboli kepet kapjunk rola. Most a magan dokinal alapbol van 4D is es mindig vartam hogy lathassam. Sajnos most legutobb mar nem volt kiveheto mert igy a vegen a kevesebb magazatviz miatt mar nem ugy mutatja a kepet sajnos. En nem bantam meg. nem vagyok elszallva hogy humegha de engem erdekelt, emlekbe jo. :) 1-2 het mulva meg mar eloben is lathatom: )
2015. nov. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"akkora élmény"

A rendes vizsgálaton is épp annyira jól látszik. Ez az egyik. A másik, hogy majd ha kibújt akkor ráérek nézegetni.

2015. nov. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi sem mentünk,mert nekem 2-3 hetente kellett járni uh-ra egyébként is.

Fogadott orvosom volt,nagyon szépen látszott minden,elmagyarázta,le is videóztam őket.

Én nem tartottam fontosnak ezek után és időm se nagyon lett volna még mászkálni pluszban munka,iskola mellett.

2015. nov. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem érdekel. Most várom az első babámat, de nem is akarok ilyen hülyeségért fizetni. Láttam eleget ilyen képet és köszönöm, de szerintem inkább ijesztőek és rondák ezek a képek, amit ezzel csinálnak...
2015. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!