Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8-9-10 hetes kismamák hogy...

8-9-10 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mi 9+1 naposak vagyunk szerencsére a terhességi tünetek eddig elkerültek 😊

2015. nov. 2. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 9 hetes vagyok,vannak kisebb rosszuleteim hanyinger szedules de nem hanyok, jol erzem magam ezeken kivul, a faradsag amiz erzek az rosszabb:)
2015. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!9+1😀 második baba. Egy másodperc alatt elalszok, émelygés kezd mérséklődni,a melleim viszont iszonyatosan fájnak. A legrosszabb a puffadás! Első terhességemnél semmi tünet nem volt. Jó egészséget!
2015. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, viszont kívánom 😊

Második válaszoló akkor nagyon egy napon vagyunk 😉 nálunk is tesó lesz, van már egy kisfiam. Vele csak a 9-10 héten voltam rosszul. Fáradt vagyok én is de egy örökmozgó mellet nem csoda 😃

Én szerdán megyek uh-ra háát nagyon várom.

Ti mikor mentek legközelebb? Védőnőnél jártatok már?

2015. nov. 2. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.Gratulálok és kellemes babavárást!

Én 9+3 napos vagyok és 9-én megyek dokihoz :) Első babóca és a tünetek engem annyira nem kínoznak :) fáradság, puffadás, gyomorégés :) Hála istennek a hányinger és hányás elkerült eddig (kopp-kopp-kopp) :D

2015. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3. babaval vagyok kereken 10 hetes.

Ez az elso terhessegem, amit nem usztam meg rosszullet nelkul. Kb 3 hete kezdodott, talan 2 napja mar nem egesznap tart. Nem sokszor hanytam, de az emelyges folyamatos. Mar a gyomrom is eg estenkent, ahogy lefekszem. Estig sorolhatnam, hogy mennyi mindem mas most, mint az elso ket gyerekkel volt.

Bo ket hete vereztem, akkor volt uh es 2 het mulva lesz a kovetkezo.

2015. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Kell szedned valamit a vérzésre? Én utrogestant szedek. Remélem minden rendben lesz nálad is és a hányinger is elmúlik hamar. Én a citromos hideg kólára és háztartási kekszre esküszöm, fiamnál segített.
2015. nov. 3. 07:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell szednem semmit, csak par nap pihenore volt szukseg. Illetve figyelni kellett, hogy milyen a verzes, de szerencsere nalam csak egyszer volt piros, akkor is keves, majd meg ketszer volt minimalis, de az csak rozsaszines folyaskent mar.


Nalam valoszinuleg nem hormonalis okai vannak. A ferjemmel is voltunk egyutt aznap reggel, amikor kezdodott, azutan meg vegigtakaritottam az egesz hazat. Amikor vegeztem, utana lattam, hogy verzek. Valoszinuleg megeroltettem magam.


Remelem rendben lesz minden nalad is, en optimista vagyok.

Nah meg nagyon turelmetlen. :)

Alig varom az uh-t, december legelejen pedig 4d-re megyunk. Bizunk benne, hogy hatha kiderul h fiu vagy lany, mert utana a 20. heten lesz a kovetkezo uh-m. Furja az oldalamat a kivancsisag. :)

2015. nov. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!