Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetekben járó kismamák!...

Utolsó hetekben járó kismamák! Hogy vagytok? Van már valami jele, a szülésnek?

Figyelt kérdés

Tudom a jelek se olyanok, hogy tuti nemsokára megszületik...

Én a 39. hétben vagyok, és rettentő türelmetlen! Nagyon vártunk erre a picire, és most úgy érzem sose akar már kibújni.

jól esne valakivel dumálni, kicsit lekötni a figyelmem :D

Már mindent kimostam, kivasaltam neki, itthon már patyolat rend van, és ülök és várok hogy történjen már valami... nagyon lassan halad az idő.

Ti hogy bírjátok? Nekem eléggé fáj a derekam, a hátam, már nehéz nagyon a mozgás, és a kicsi fiam se fér már nagyon el, és csak feszíti a hasamat, alig bírok aludni.

Van már nálatok valami előjel a szülésre?

Én vasárnap kicsit összebújtam a párommal, mert nagyon kívántam a szexet, és az orvos se tiltott tőle.

Utána pár órára rá jöttek erős jósló fájásaim, 3 órán keresztül, de nem lett rendszeres, és aztán elmúlt. így nem lett belőle semmi, pedig nagyon reménykedtem.

tegnapi nap folyamán pedig, mintha a nyákdugó darabokba távozna, de nem akarok magamba beszélni semmit.



2015. okt. 20. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

En 35. Hetnel tartok es en most mosom epp a ruhakat. A varakozas a legrosszabb de neked mar nem sok van hatra barmikor megszulethet a pici utana nem fogsz unatkozni az biztos. 😊

En egyebkent jol vagyok nincs ugy kulonosebb bajom csak kicsit unatkozom, mar honapok ota itthon vagyok...: (

Megkerdezhetem hogy te mennyit hiztal osszesen es hogy az utolso trimeszterben mennyit? Csak hogy mire szamitsak kb. 😂

2015. okt. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is 35. hétben mostam ki mindent, mondván hogy "mivan ha előbb jön?" Meg hogy a 38. héttől majd én milyen jókat pihenek, és rákészülök a szülésre.

Hát a pihenés nagyon nem megy, mivel fekve fáj a derekam, és sehogy se kényelmes. Tegnap már függönyöket mostam...

Nem fészekrakó ösztön, egész 9 hónap alatt aktív voltam.:D

Én nagyon elhíztam volna, ismerem magam, viszont terhességi cukorbetegségem lett, így diétázom a 25. héttől.

Így jelenleg 6 kg plusz van rajtam, mármint,a terhesség eleje óta.

A védőnő szerint magamra semmit nem híztam, mert a baba már lassan 3és fél kg, plusz a méhlepény, magzatvíz, plusz a melleim is ugye... :D De tornázok is egyébként, nem azért hogy ne hízzak, hanem mert jól esik, jól megmozgatja az izmaimat, főleg akkor jó mikor nagyon fájdogál a derekam, hátam!

Szóval így nem tudok pontosan okosat mondani, hogy mire számíts,mivel én diétázok. Bár megmondom őszintén, így az utolsó 1-2 hétbe már nem tartom olyan szigorúan.. :\

Igen, bármikor jöhet a baba, és hihetetlen, de jelenleg úgy érzem, soha nem fog kibújni :D

2015. okt. 20. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:

En is dietazom de nem cukor miatt hanem egybkent. Igy csak par kgval lettem gazdagabb es remelem hogy megmarad ezen a szinten.

Az nagyon jo ha tudsz meg tornazni en mar masodik trimeszter vege ota nem tudok mert neheznek erzem, elotte meg tok jol esett nekem is. Viszont akkor gyors szulesed lesz hisz akik mozognak es aktivak ok gyorsabban szulnek. 😉

En tok jol vagyok haton meg szerencse hisz egyel tobb poz amiben fekhetek ha mar a hasazas kilove 😂

Hol szulsz egyebkent?

2015. okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem gond, ha privátba folytatjuk? Ha már úgyis unatkozol te is!:D

Küldenék egy terhestornás videót, ami nekem nagyon nem megerőltető, sőt, nagyon jól esik, itt nem enged linket küldeni.

Persze ha nem vagyok tolakodó :)

2015. okt. 20. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem dehogy: )
2015. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!